wyniki

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami w 3. odcinku? Wielkie zaskoczenie

2024-03-18 9:16

Taniec z Gwiazdami trwa w najlepsze, a pary są przygotowane, że w każdej chwili mogą pożegnać się z programem. W niedzielę 17 marca został wyemitowany trzeci odcinek tanecznego show, w którym poznaliśmy kolejną parę opuszczającą program. Kto otrzymał najmniej głosów od widzów i nie będzie już walczyć o Kryształową Kulę? Widzowie są zaskoczeni.

Taniec z Gwiazdami 2024 - kto odpadł w 3. odcinku? Za nami trzecia niedziela, kiedy to widzowie Polsatu mogli śledzić taneczne kroki uczestników najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Na parkiecie jak zawsze dali z siebie wszystko: Roxie Węgiel, Dagmara Kaźmierska, Beata Olga Kowalska, Aleksander Mackiewicz, Maffashion, Maciej Musiał, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Baleja, Filip Chajzer, Anita Sokołowska i Krzysztof Szczepaniak. Niestety w drugim odcinku widzowie musieli pożegnać Adama Kszczota, który otrzymał najmniej punktów od widzów. Kto odpadł z programu 17.02.2024? Werdykt zaskoczył widzów Polsatu. Nie tego się spodziewali?

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel wrzuciła odważne zdjęcie. Fotka w bieliźnie podzieliła internautów

Roksana Węgiel uderza w byłego managera i rozpływa się nad Dagmarą

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w 3 odcinku? [17.03.2024]

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Kto odpadł w 3. odcinku Tańca z Gwiazdami? Ta para jako druga zakończyła swoją przygodę z programem Polsatu. Najmniej głosów w trzecim odcinku otrzymali Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara i to właśnie oni pożegnali się w niedzielę 17 marca z tanecznym show. Będziecie tęsknić? Pary, które żegnają się z programem, ponownie zobaczymy w finałowym odcinku.

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kaźmierska zaczęła krzyczeć na syna. To wydarzyło się na żywo w Tańcu z Gwiazdami!

Listen on Spreaker.