PÓŁFINALIŚCI

Kto dostał Złoty Przycisk w Mam Talent 2024? Oni przeszli do półfinału

2024-03-22 14:16

Oni zachwycili jurorów i prowadzących do tego stopnia, że otrzymali Złoty Przycisk i przeszli do półfinału show. Mowa oczywiście o najnowszej edycji Mam Talent, która co sobotę odkrywa nowe talenty. Kto ma zapewnione miejsce w odcinkach na żywo? Tym uczestnikom naprawdę dopisało szczęście na castingu do programu!

Kto dostał Złoty Przycisk w Mam Talent 2024? Nowa edycja rozrywkowego show TVN trwa w najlepsze, a widzowie z odcinka na odcinek poznają nowych uczestników. Każdy ma coś w sobie i potrafi zaskoczyć swoim talentem. Taniec, śpiew, akrobatyka, triki z piłką i nie tylko! Jurorzy w składzie Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa i Marcin Prokop nie mają nudy. To samo można powiedzieć o nowych prowadzących - Agnieszce Woźniak-Starak i Jan Pirowski, którzy stoją za kulisami. Czym jest Złoty Przycisk w Mam Talent? Urozmaicenie pozwala jurorom wprowadzić wybranego uczestnika od razu do półfinału, który po castingach jest transmitowany na żywo. Każdy juror, a nawet i prowadzący, mogą użyć Złotego Przycisku, jeśli uznają, że uczestnik na to zasłużył. Każdy juror i prowadzący może użyć złotego brzęczka tylko raz!

Kamil Bednarek zaczynał w Mam Talent. Dziś jest mężem i zmienił wizerunek

Półfinaliści Mam Talent 2024 ze Złotym Przyciskiem

Kto dostał Złoty Przycisk w Mam Talent 2024? To żadna tajemnica. W pierwszym odcinku urozmaicenia użył Jan Pirowski, który podarował bilet do finału 15-letniej Olivii Hausner. Nastolatka wyszła na scenę i zaprezentowała przed wszystkimi swoje umiejętności wokalne i instrumentalne.

W drugim odcinku Złoty Przycisk nacisnęła Agnieszka Chylińska, która zalała się łzami. Piosenkarkę zachwycił 14-letni Bartek Wasilewski, który rapował sentymentalną piosenkę o swojej mamie.

W trzecim odcinku złoty przycisk od Agnieszki Woźniak-Starak otrzymał suczka Muza, która wystąpiła razem z Alicją Andrukajtis, która od lat zajmuje się szkoleniem psów.

Kolejnych półfinalistów poznamy w następnych, castingowych odcinkach show.