Mam Talent - Agnieszka Chylińska

i

Autor: AKPA

NOWA EDYCJA

Mam Talent 15 - JURORZY. To oni ocenią uczestników nowej edycji!

2024-01-08 10:41

Program Mam Talent powraca na antenę TVN wiosną 2024 roku, jednak w nowej edycji wiele się zmieni. Widzowie muszą być przygotowani nie tylko na nowych jurorów, ale także na całkiem nowych prowadzących. W tej roli nie zobaczymy już Marcina Prokopa i Michała Kempy. Kto ich zastąpi? Kto zasiądzie na fotelach jurorskich obok Agnieszki Chylińskiej? Odpowiadamy.

Program Mam Talent powraca na antenę TVN. Kogo zobaczymy w roli jurorów i prowadzących? Okazuje się, że wiosną 2024 roku podczas premierowych odcinków zobaczymy sporo zmian. Mam Talent to program, który emitowany jest w TVN-ie od 2008 roku. Jego celem jest wyłonienie zwycięzcy, który ma najlepszy talent e wszystkich uczestników. Podczas castingów o tym kto przejdzie dalej decydują tylko i wyłącznie jurorzy, a także prowadzący (poprzez kliknięcie złotego przycisku). W dalszych etapach, które emitowane są na żywo, decydują widzowie, lecz ostateczny głos zawsze mają jurorzy. W nadchodzącym sezonie Mam Talent, czeka na wszystkich wiele zmian. Marcin Prokop i Michał Kempa przestaną pełnić rolę prowadzących, a na krzesłach jurorskich nie zobaczymy już Małgorzaty Foremniak i Janka Klimenta. Kto zajmie ich miejsca?

Julia Wieniawa odpowiedziała Podsiadle! Jest gotowa na zagraniczną karierę

Mam Talent 15 - jurorzy

Jurorzy programu Mam Talent, który będzie miał swoją emisję wiosną 2024 poszukiwani są przez wiele osób. Wimy już, że na honorowym miejscu zobaczymy Agnieszkę Chylińską, obok której tym razem zasiądą Julia Wieniawa i Marcin Prokop. Oznacza to, że telewizja TVN po wielu latach pożegnała się z Małgorzatą Foremniak, a także Janem Klimentem, którego widzowie mogli oglądać w dwóch ostatnich edycjach rozrywkowego show.

Mam Talent 15 - prowadzący

Kim są prowadzący Mam Talent 15? W nowej edycji rozrywkowego formatu nastąpią także personalne zmiany za kulisami. Z rolą prowadzących pożegnali się Marcin Prokop i Michał Kempa, zaś ich miejsce wiosną 2024 roku zajmą Jan Pirowski oraz Agnieszka Woźniak-Starak.

Sonda
Cieszą Cię zmiany w Mam Talent 15?