Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA, screen z IG/@juliawieniawa

MAM TALENT

Julia Wieniawa debiutuje w roli jurorki Mam Talent. Look z pierwszego castingu zaskakuje!

2023-11-28 11:03

Julia Wieniawa została nową jurorką Mam Talent i ma za sobą pierwszy casting, gdzie mogła sprawdzić się w nowej roli. Jak jej poszło? Pierwsze zdjęcie z nowej pracy aktorki pojawiło się w jej social mediach. Postawiła na szalony, ale przyciągający wzrok look!

Julia Wieniawa nową jurorką Mam Talent. Zdziwieni? Jakiś czas temu telewizja TVN ogłosiła radosne wieści o rozrywkowym programie, który od 15 lat gości na ich antenie. Mowa oczywiście o programie Mam Talent, który przez lata wylansował wiele osób i niebawem powróci do ramówki. Show przyniosło rozpoznawalność między innymi Kamilowi Bednarkowi, Ewelinie Lisowskiej, Darii Zawiałow, Kaśce Sochackiej, czy też Mateuszowi Ziółko. Od lat na fotelach jurorskich można było oglądać Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak, a także Kubę Wojewódzkiego, Roberta Kozyrę, Agustina Egurrolę i Janka Klimenta. W najnowszej, piętnastej edycji Mam Talent jurorami będą: Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop i Julia Wieniawa. W rolę prowadzących wcielą się natomiast Jan Pirowski z Radia Eska i Agnieszka Woźniak-Starak.

ZOBACZ TAKŻE: Artur Baranowski wróci do 1 z 10? Wiemy kiedy może to nastąpić!

Julia Wieniawa w Radiu ESKA! Wielka radość gwiazdy z okazji premiery utworu Na Darmo

Julia Wieniawa na planie Mam Talent

Julia Wieniawa ma za sobą pierwszy dzień zdjęciowy na planie Mam Talent. Aktorka bardzo cieszy się z nowego wyzwania i znając ją, włoży wszystkie siły i da z siebie wszystko, by widzowie pokochali ją również w takiej roli. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie na którym nie dość, że widać szczery uśmiech, podkładkę z napisem "Mam Talent", a także jej look, na który postawiła. Julia Wieniawa wybrała czarne rękawiczki z kolorowymi naszywkami, mieniący zielony kostium, a także postawiła na spięte włosy i wypuszczoną grzywkę na swoje policzki. Look dopełnił także błyszczący makijaż, ponieważ przy jej powiekach pojawiły się przyklejone kryształki. Nowe odcinki Mam Talent zagoszczą na antenie TVN wiosną 2024 roku. My już nie możemy się doczekać, a Wy?