Krzysztof Rutkowski

i

Autor: AKPA

KTO BOGATEMU ZABRONI

Krzysztof Rutkowski wydał 100 tysięcy złotych na urodziny syna. Był pokaz broni, a nawet pancerny wóz

2023-11-28 8:59

Syn Rutkowskich świętował swoje 10. urodziny w militarnym stylu. Był pokaz broni, trzypiętrowy tort, a na imprezę rodzina przyjechała pancernym wozem! Takie urodziny Krzysztofa Juniora kosztowały detektywów, aż 100 tysięcy złotych. Mamy zdjęcia!

Aż chciało by się powiedzieć kto bogatemu zabroni. Nie da się nie zauważyć, że Krzysztof Rutkowski wiedzie luksusowe życie. Razem ze swoją żoną Mają, często chwalą się nowymi rzeczami w domu, drogimi samochodami, czy też egzotycznymi wakacjami. Oprócz życia pełnego luksusu nie zapominają o sobie i o swoim oczku w głowie, czyli Krzysztofie Juniorze, który niedawno skończył 10 lat. Syn detektywów ma wszystko czego zapragnie, a rodzice odwożą go do szkoły nie tylko drogimi samochodami, ale zdarzyło się nawet, że w asyście ochrony i to jeszcze wozem pancernym! Jak na luksusowe życie detektywów przystało, również i urodziny 10-latka musiały zostać zorganizowane z przytupem. Nie zabrakło broni, moro stylizacji, trzypiętrowego tortu, ponieważ motywem przewodnim urodzinowego balu były militaria.

Detektyw Krzysztof Rutkowski świętował 10. urodziny swojego syna

Krzysztof Rutkowski wyprawił urodziny syna za 100 tysięcy złotych

Solenizant i jego najbliżsi przybyli na urodzinową imprezę opancerzonym turem firmowym. Do dyspozycji wszystkich gości było aż 650 metrów kwadratowych jednej z sal zabaw w Łodzi. Podczas wydarzenia miał miejsce pokaz broni, był słodki poczęstunek, ścianka do zdjęć i wiele innych atrakcji. Jak donosi "Fakt", urodzinowy event zgromadził około 150 osób, a jego zorganizowanie mogło kosztować Rutkowskich aż 100 tysięcy złotych! Po zdjęciach widać, że solenizant był zachwycony przyjęciem urodzinowym, a to ucieszyłoby chyba każdego rodzica, nie tylko słynnych detektywów.

- Chcielibyśmy, żeby Junior nie musiał przeżywać tego, co przeżywają jego rówieśnicy w tej chwili w Palestynie i w Ukrainie. Żeby styl wojskowy, jako motyw urodzinowy, samochody pancerne, które stoją przed budynkiem, gdzie jest impreza były tylko i wyłącznie ozdobą i tłem do jego życia. Żeby to było wykorzystywane do jego pracy w przyszłości i żeby nigdy nie był to element zbrojny, który uderza w niego i jego bliskich - powiedział detektyw Rutkowski na początku urodzinowej imprezy swojego syna.

Relację z imprezy 10-latka możecie zobaczyć w galerii poniżej.

Krzysztof Rutkowski zorganizował synowi huczne urodziny. Junior już wie na co wyda pieniądze