Krzysztof Rutkowski

i

Autor: AKPA

BOGACTWO

Krzysztof Rutkowski wydał fortunę na żyrandol. To kryształowe dzieło!

2023-10-25 19:50

Krzysztof Rutkowski razem ze swoją małżonką Mają, cenią sobie luksusowe życie. Mają nie tylko drogie auta, ale także dwie bogato urządzone posiadłości. Jakiś czas temu w jednej z nich pojawił się ogromny żyrandol z kryształów Swarovskiego, który jak się okazuje kosztował fortunę. Na widok ceny opada szczęka!

Krzysztof Rutkowski uchodzi za jednego z najbardziej popularnych detektywów w Polsce. Mężczyzna nazywany tropicielem ważnych spraw, rozwija swoją działalność od lat, dlatego nic dziwnego, że może pozwolić sobie na naprawdę luksusowe życie. Drogie auta, nieruchomości, oryginalne ubrania, wykwintne kolacje w restauracjach, podróże, a nawet odwożenie syna do szkoły w asyście wozu pancernego. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się w 1988 roku, kiedy to Krzysztof Rutkowski był dyrektorem agencji ochroniarskiej. Następnie postanowił założyć w Austrii własną agencję detektywistyczną i właśnie w taki sposób dorobił się nie tylko nie małej sumy pieniędzy, ale przede wszystkim zdobył popularność w mediach. Dzięki temu wielokrotnie współpracował z telewizją TVN, a nawet w parze z Sylwią Madeńską występował na parkiecie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Krzysztof Rutkowski kupił żyrandol za kilkadziesiąt tysięcy

Jakiś czas temu Krzysztof Rutkowski publicznie przyznał się do swoich zarobków. W rozmowie z portalem o2.pl zdradził że dochody z kilku firm, które nadzoruje, oscylują w granicach 150-200 tysięcy złotych miesięcznie! Dużo, prawda? Detektyw razem ze swoją żoną Mają, nie żałują sobie pieniędzy na luksusowe życie, ale i na jakościowe materiały, które ozdabiają ich dwie posiadłości. W jednej z nich jakiś czas temu zamontowali ogromny żyrandol składający się z kryształów Swarovskiego, za który zapłacili 15 tysięcy euro. No cóż... kto bogatemu zabroni!

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Rutkowski zapozował z rzeżuchą na głowie. Żona wzięła z niego przykład

Sonda
Krzysztof Rutkowski powinien zmienić fryzurę?