Krystyna Giżowska

i

Autor: AKPA Krystyna Giżowska

GWIAZDY

Krystyna Giżowska - wiek, mąż, dzieci, życiorys, choroba, piosenki, kariera. Kim jest?

2024-02-05 14:45

Krystyna Giżowska to jedna z popularniejszych piosenkarek, która wylansowała na scenie wiele hitów. Do jej najpopularniejszych dzieł należą utwory takie jak: Złote obrączki, Przeżyłam z tobą tyle lat, czy też Nie było ciebie tyle lat. Co musicie wiedzieć o artystce? Ile ma lat i jak przebiegła jej kariera? Sprawdźcie szczegóły.

Krystyna Giżowska - wiek, mąż, dzieci, życiorys, choroba, piosenki, kariera. Kim jest? Podane frazy są najczęściej wyszukiwane w internecie. Krystyna Giżowska to polska piosenkarka, która dawniej cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów. Mając 14 lat, zadebiutowała na scenie jako solistka w Zespole Pieśni i Tańca Transportowiec w Koszalinie, natomiast kilka lat później otrzymała honorową nagrody od publiczności na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu i związała się z wojskowymi zespołami - Flotyllą i Radarem. Krystyna Giżowska profesjonalną karierę rozpoczęła w latach 70. Występowała w wojskowych zespołach jako solistka, a później z roku na rok, osiągała spektakularne sukcesy samodzielnie. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

WSH IV - Kochali się namiętnie w męskiej ubikacji

Krystyna Giżowska - wiek

Ile lat ma Krystyna Giżowska? Wiek artystki to żadna tajemnica. Krystyna Giżowska przyszła na świat 19 listopada 1954 roku w Wałbrzychu. Jak łatwo można obliczyć ma 69 lat. Z informacji zamieszczonych w sieci można dowiedzieć się, że artystka jest absolwentką Technikum Ekonomicznego.

Krystyna Giżowska - mąż, dzieci

Czy Krystyna Giżowska ma męża i dzieci? Życie prywatne gwiazd, zawsze interesuje wiele osób. Krystyna Giżowska związała się z dźwiękowcem Wojciechem Olejnikiem, jednak niedawno wyjawiła dopiero, że jej ukochany nie żyje. Artystka ukrywała przed mediami ten bolesny fakt, gdyż nie chciała robić rozgłosu. Owocem związku Krystyny Giżowskiej i jej ukochanego jest syn Marcin.

Krystyna Giżowska - choroba

Kilka lat temu, Krystyna Giżowska usłyszała druzgocącą diagnozę o chorobie nowotworowej. Zupełnie przypadkiem wykryła u siebie guza w piersi. Poszła na mammografie, lecz w tamtych czasach nie była ona tak dokładna i nic nie pokazała. Artystka nalegała wówczas na USG i lekarza znaleźli wyczuwalnego przez nią guza. Rak został zdiagnozowany bardzo wcześnie, przez co operacja przeszła pomyślnie. To jednak nie jedyny zabieg, któremu poddała się Giżowska. Artystka puchła, pobolewało ją podbrzusze, a ginekolog skierował ją do szpitala. Okazało się, że kolejna operacja była bardzo potrzebna.

ZOBACZ TAKŻE: Shazza jest poważnie chora! U gwiazdy disco polo wykryto raka: 'wynik powalił mnie z nóg'

Krystyna Giżowska - piosenki

Krystyna Giżowska ma na swoim koncie wiele sukcesów. Należą do nich nie tylko wyróżnienia w konkursach, ale także piosenki. Do jej najpopularniejszych dzieł należą takie utwory jak:

  • Złote obrączki
  • Nie było ciebie tyle lat
  • Przeżyłam z Tobą tyle lat
  • Blue Box
  • Nim zrobisz błąd
  • Koncert na światło i cień

Krystyna Giżowska pojawia się często w telewizji. Artystkę można było już nie raz oglądać w programie Jaka to melodia, czy też w Szansie na Sukces.

Kto śpiewa te piosenki? Zgadnij wykonawcę po tytule

Pytanie 1 z 12
Piosenkę "Skrzydlate Ręce" śpiewa: