Marcin Siegieńczuk & Seen

i

Autor: screeny z YouTube/Polsat, IG:@marcin_siegienczuk Marcin Siegieńczuk & Seen

Nie milkną echa po występie Marcina Siegieńczuka i jego syna. Nikodem dał czadu na scenie!

2022-08-08 13:14

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 za nami. W piątkowy wieczór 5 sierpnia w województwie pomorskim, odbyła się głośna impreza, na której rządziły kawałki disco. Nie obyło się bez hitów takich jak Jesteś szalona, Jeden taniec, jedna noc, czy też Ciało do ciała. Numer z 1998 roku zaśpiewał Marcin Siegieńczuk, a na scenie pojawił się obok niego Seen, czyli Nikodem. Syn artysty dał czadu!

Nie milkną echa po występie Marcina Siegieńczuka i jego syna Nikodema - chłopak dał czadu, a fanki w sieci wręcz piszą! W piątkowy wieczór 5 sierpnia odbyła się długo wyczekiwana impreza. Mowa o Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 na którym gościła plejada najpopularniejszych gwiazd z branży disco polo. Na scenie nie zabrakło Marcina Millera z grupy Boys, Shazzy, która obchodziła 30-lecie swojej kariery, Miłego Pana, Defisa i Topek, którzy wspólnie zaśpiewali swój wakacyjny hit Jeden taniec, jedna noc, a także Marcina Siegieńczuka. Założyciel legendarnej formacji Toples i ikona disco polo, pojawił się przed ogromną publicznością i wykonał jedną z kultowych i najpopularniejszych piosenek. Mowa o numerze Ciało do ciała, który został wydany w 1998 roku i jak łatwo obliczyć ma już 24 lata!

Łobuzy i Topky w radiu SuperNova

Marcin Siegieńczuk z synem - Ciało do ciała po angielsku

Marcin Siegieńczuk wyszedł na scenę w Kobylnicy pewnym krokiem i się zaczęło. Wokalista śpiewając kawałek Ciało do ciała w rytm nowych, klubowych brzmień, dał po prostu czadu! Widownia szalała z zachwytu, śpiewając i tańcząc w najlepsze, a jeszcze większy szał zaczął się, gdy na scenie pojawił się syn Marcina Siegieńczuka - Nikodem. Chłopak figurujący pod pseudonimem Seen zaśpiewał wstawkę piosenki po angielsku i tym samym nadał niezwykłego charakteru do całości. Po opublikowaniu nagrań z koncertu w sieci zrobiło się naprawdę głośno! Internauci nie mogą przestać wspominać duetu Siegieńczuków, którzy dali czadu w Kobylnicy!

- Świetnie?cudowny syn ! Czekam na więcej! Tata musi być dumny!

- Występ petarda ojciec i syn brawo panowie

- Super ,młody dałeś czadu ??wow ? brawo ?

- No i zaraz będzie nowa gwiazda ?

- Uwielbiam tę piosenkę. Swego czasu katowało się niemiłosiernie non stop! A duecik przedni.. aż miło popatrzeć ? ?

Obok tego występu ciężko przejść obojętnie - przekonajcie się sami!

Sonda
Słuchasz disco polo?