Jan Górka

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Kim jest Jan Górka, który zaśpiewa na finale Miss Polonia 2024? Widzowie The Voice znają go bardzo dobrze

2024-06-28 20:54

Młody, zdolny, a do tego niesamowicie miły. Właśnie taki jest Jan Górka, który swoją karierę rozpoczął od wzięcia udziału w castingu do The Voice of Poland. program otworzył mu bramę do świata muzycznego i dziś został jedną z gwiazd, która uświetni galę Miss Polonia 2024. Tego artystę warto poznać bliżej.

Jan Górka to objawienie 14. edycji The Voice of Poland. Dwudziestoletni student mechatroniki-fizyki kwantowej Politechniki Wrocławskiej, został okrzyknięty zwycięzcą programu i nie ma się co dziwić, jego talent naprawdę wywołuje ciarki na ciele! W programie nie tylko udowodnił, że ma niesamowity talent muzyczny, ale także pokazał jak ciepłym i miłym jest człowiekiem. Kiedy przyszedł na casting do The Voice of Poland zaśpiewał przed wszystkimi piosenkę "I Ain't Worried" z repertuaru OneRepublic rając na gitarze i co ciekawe, kawałek który wybrał, znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu "Top Gun: Maverick". Jako pierwsza przycisk nacisnęła Lanberry, a zaraz po niej Justyna Steczkowska. Koniec końców Jan Górka wybrał drużynę Lanberry i pod jej skrzydłami dotarł do finału wygrywając 14. edycję programu.

ZOBACZ TAKŻE: To ONA zastąpi Roberta Janowskiego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Szokujące doniesienia

Janek Górka nie dowierza! Opowiedział o swoich planach po wygranej w The Voice of Poland

Jan Górka z The Voice of Poland: kim jest? [WIEK, WZROST, DZIEWCZYNA]

Jan Górka oczarował jurorów i widzów przed telewizorami. Po wygraniu The Voice of Poland spełnia swoje marzenia i coraz częściej pojawia się na wielkich wydarzeniach. Artysta pojawił się na 61. KFPP w Opolu i zaśpiewał swój autorski numer "No powiedz mi". Widzowie wielokrotnie mogli oglądać go też na kanapie i scenie Pytania na Śniadanie, a teraz będą mieli okazję podziwiać jego głos podczas jubileuszowej edycji konkursu piękności. Jan Górka jest jedną z gwiazd, która uświetni wydarzenie Miss Polonia 2024 swoim głosem.

Jan Górka ma 20 lat i pochodzi z Raciborza. Właśnie tam skończył liceum, a następnie przeniósł się na studia do Wrocławia. Górka jest studentem Politechniki Wrocławskiej i studiuje mechatronikę i fizykę kwantową. Co ciekawe, w wolnych chwilach artysta buduje dość nietypowe urządzenia takie jak paralizatory, czujniki i roboty, ale także pisze teksty piosenek. Jan Górka ma na swoim dyktafonie ich już 1200, z czego 400 własnych. Jesteście zaskoczeni?