Gosia Andrzejewicz, Szymon Wydra

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS, ARTUR HOJNY SE / EAST NEWS Gosia Andrzejewicz, Szymon Wydra

Kiedyś śpiewali wielkie hity. Co dziś robi Gosia Andrzejewicz, Szymon Wydra i inni?

2022-04-29 12:30

Pamiętacie te czasy, gdy na scenie rządziła Gosia Andrzejewicz, Kasia Cerekwicka, Szymon Wydra, Jula, czy też zespół Video? Kiedyś to było! Choć jeszcze parę lat temu było o nich głośno, to dziś jakby słuch o nich zaginął. Co dziś robią? Czy dalej zajmują się muzyką? To warto wiedzieć - sprawdźcie.

Kiedyś to było! Pamiętacie te czasy, gdy w branży muzycznej królowała Gosia Andrzejewicz ze swoimi hitami Pozwól Żyć, Trochę Ciepła i Słowa? Przy tych kawałkach wzruszał się każdy. Nie można zapomnieć również o Kasi Cerekwickiej, która piosenką Na kolana zdobyła wiele sukcesów. Był też Szymon Wydra, który razem z Carpe Diem oczarował Polskę numerami Życie Jak Poemat, Całe Życie Grasz oraz kawałkiem Teraz Wiem. Ich piosenki choć miały swoje premiery kilka lub kilkanaście lat temu, wciąż pojawiają się na playlistach wielu osób, a nawet w rozgłośniach radiowych. Zastanawiacie się co słychać u artystów, którzy parę lat temu stworzyli hity wszech czasów? Co dziś robią i jak się mają? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was!

Szybkie Pytania Nowator

Polskie gwiazdy kiedyś i dziś

Co dziś robi Gosia Andrzejewicz? Wokalistka, która w 2006 roku wydała swój hit Pozwól Żyć, skradła serca wielu słuchaczy. Dziś prężnie działa na Instagramie, pokazując dalsze kroki w swojej karierze, a także kilka kadrów ze swojego prywatnego życia. Z opisu na jej profilu wiemy, że wciąż pisze i komponuje piosenki, a także koncertuje. Co ciekawe, jesienią 2020 zajęła trzecie miejsce w finale 13. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, w lipcu 2021 ukazała się piosenka Nie będziesz szła sama, nagrana z Mandaryną i Iną, która jest coverem utworu „All The Things She Said” zespołu Tatu. W tym samym roku Gosia Andrzejewicz pokazała światu nową wersję kawałka Otwórz oczy, który dostępny jest m.in. w serwisie YouTube.

Co dziś robi Szymon Wydra? Artysta znany z takich hitów jak Życie Jak Poemat czy też Teraz Wiem, cały czas zajmuje się muzyką. W listopadzie 2021 roku wydał piosenkę Świat jaki znam, któremu towarzyszy również teledysk. Oprócz tego wokalista pojawia się w śniadaniowych programach, a także relacjonuje swoją karierę na Instagramie.

Co dziś robi Jula? Pamiętacie wokalistkę od hitów Za każdym razem, czy też Kiedyś odnajdziemy siebie? Te sentymentalne brzmienia były uwielbiane przez niejedną nastolatkę. Jula nadal prężnie działa w branży muzycznej, a w lutym 2021 roku wydała singiel Między wierszami, który na YouTube zgromadził ponad 1,5 mln odsłon. Jula prężnie działa również na Instagramie, gdzie publikuje wiele swoich zdjęć i relacji.

Co dziś robi Kasia Cerekwicka? Tej artystki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Kasia Cerekwicka kojarzy się wszystkim z kawałkiem Na kolana. Choć w ostatnim czasie jest o niej trochę ciszej, to nie myślcie sobie że zniknęła na dobre. Artystka występuje często na koncertach telewizyjnych, udziela się na Instagramie, a 30 stycznia 2021 roku miała miejsce premiera jej piosenki Nigdy.

Co dziś robi zespół Video? Piosenki takie jak Idę na plażę, Soft czy Szminki róż nuciła kiedyś cała Polska. Co słychać u najpopularniejszego wokalisty z zespołu, czyli u Wojtka Łuszczykiewicza? Mimo braku obecności w mainstreamie, grupa Video cały czas koncertuje, a w dodatku o swojej karierze informują fanów na Instagramie.