MiłyPan & Defis & Topky - Jeden taniec jedna noc

i

Autor: screeny z YouTube: MiłyPan Official MiłyPan & Defis & Topky - Jeden taniec jedna noc

MiłyPan, Defis i Topky dali czadu. Jeden taniec jedna noc hitem w jeden dzień!

2022-04-29 9:00

MiłyPan, Defis i Topky połączyli siły i wyszła z tego muzyczna petarda! Mowa o kawałku Jeden taniec jedna noc, który śmiga już wraz z klipem na YouTube. Numer został pozytywnie odebrany przez słuchaczy do tego stopnia, że pod nagraniem z minuty na minutę przybywa coraz więcej wyświetleń. Piosenka Jeden taniec jedna noc hitem w jeden dzień?! Wszystko na to wskazuje.

MiłyPan, Defis i Topky w piosence Jeden taniec jedna noc - to nowy hit? Z pewnością! Czwórka popularnych artystów z branży disco polo połączyła siły i wyszedł z tego kawałek na miarę zespołu Abba. Artyści jak zapowiadali tak zrobili. Zainspirowali się latami '80, które na nowo pokochało wiele osób. Najpierw strzałem w 10-tkę okazał się numer Miłego Pana i Defisa - Musisz się starać, następnie kawałek Jeszcze raz w którym słyszymy nie tylko chłopaków, ale także Bogdana Borowskiego, aż w końcu artyści postanowili podjąć współpracę z Angeliką Żmijewską i Paulą Karpowicz z grupy Topky. To nie mogło się nie udać!

Topky (Szybkie Pytania)

MiłyPan i Defis - płyta

MiłyPan, Defis, a także dziewczyny z grupy Topky, byli gośćmi Radia SuperNova! To właśnie u nas odbyła się prapremiera piosenki Jeden taniec jedna noc. Nasi słuchacze mogli usłyszeć artystów w czwartkowy poranek 28 kwietnia, podczas którego opowiedzieli o swojej nowości, a także podjęli się niełatwych wyzwań. MiłyPan zapowiadał wiadomości, śpiewał dziecięcą piosenkę 'Witaminki', a Angelika Żmijewska czytała pogodę. Nie zabrakło również hitu Defisa - Róże, które na antenie zaśpiewał MiłyPan z chórkami, które zrobiły Topky!

Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że MiłyPan i Defis pracują nad płytą, na której znajdą się ich wspólne kawałki! My już nie możemy doczekać się, kiedy krążek ujrzy światło dzienne, a Wy? Poniżej znajdziecie reakcje internautów na nowość Jeden taniec jedna noc. Numer w niecałą dobę od premiery, zdobył ponad 122 tysiące odsłon na samym YouTube, a w dodatku wspina się ku podium na karcie na czasie. MiłyPan, Defis i Topky dostali również gratulacje od kolegów z branży, które złożył pod klipem Bayera, Letni, Bogdan Borowski, czy też Łobuzy.

- Znów totalny sztos ?? gratulacje! ?

- Sztos!! ? Rytm piosenki i tekst od razu porywa do tańca ? więcej piosenek w tych duetach ✨ będzie słuchane, oj będzie ♥️

- Totalna petarda??Gratulacje nutka sama porywa do tańca hit murowany?Pozamiatane?❤️‍?

- Jestem pod mega wrażeniem. Aranżacja, wokale, teledysk ! wszystko mega sztos ! ? Karol podobny do Barry Gibb z Bee Gees ?

- Mistrzostwo świata w Polsce po za skalę .Super MiłyPan, Defis, Topky

Sonda
Jeden taniec jedna noc to nowy hit?