KATE - Zachłysnę się

i

Autor: materiały prasowe fot. Alicja Zebruń

NOWOŚCI MUZYCZNE

KATE prezentuje muzyczną nowość 'Zachłysnę się'. To numer o prawdziwej miłości

2023-09-08 15:18

Kate to wokalistka, która zdobyła uwagę mediów występując pierwszy raz w programie „Dzień dobry TVN“. Przed widzami premierowo zaprezentowała debiutancki singiel "Dalej, dalej". Teraz przyszła pora na kolejną nowość, a mianowicie na utwór "Zachłysnę się".

Kate to wokalistka, która zdobyła uwagę mediów występując pierwszy raz w programie Dzień dobry TVN. Przed widzami premierowo zaprezentowała debiutancki singiel „Dalej, dalej”, a w oficjalnym teledysku do piosenki gościnnie wystąpił Tomasz Barański, znany publiczności z udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Wcześniej Kate po raz pierwszy piosenkę zaprezentowała podczas sportowych rozgrywek Orlen Warsaw Marathon, na których wystąpiła jako finalistka konkursu radiowego. Zdobyła uznanie jurorów, którzy stwierdzili, że jej utwór ma szansę na sukces. Producentem muzycznym piosenki był Jarosław „Jasiek” Kidawa - gitarzysta, kompozytor, współpracujący z wieloma Artystami polskiej sceny muzycznej m. in. Kasią Kowalską, zespołami Feel, Makowiecki Band czy Małgorzatą Ostrowską.

Lekcje śpiewu Eli Zapendowskiej, Moniki Urlik oraz warsztaty muzyczne u Kayah - to dało Kate Dąbrowskiej inspirację do tworzenia. Warsztat dopełniły występy w teatrze Komedia z zespołem jazzowo-bluesowym oraz z orkiestra w amfiteatrach. 

SuperNova Live Nowator

Najnowszy singiel „Zachłysnę się” Kate stworzyła wspólnie z Piotrem Siejką, cenionym kompozytorem, który tworzył m.in. dla z takich artystów jak: Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Łukasz Zagrobelny, czy Kasia Cerekwicka. Na planie klipu artystka wystąpiła z aktorem Andrzejem Młynarczykiem. Miejscem nagrań było malownicze miejsce Talaria Spa. Większość scen nagranych jest w plenerze w pięknej jesiennej aurze. Wokalistka jest autorką tekstu, natomiast Piotr Siejka napisał muzykę do singla. 

Przedpremiera utworu „Zachłysnę się” odbyła się podczas tegorocznej 88. edycji Gali Mistrzów Sportu Przeglądu Sportowego, na której zaprezentowała się też m.in. Maryla Rodowicz i Bryska. Piosenkarka pojawiła się na scenie podczas słynnego balu, na którym była oklaskiwana przez wielkich mistrzów, celebrytów i ludzi mediów. Natomiast premiera telewizyjna odbyła się 31.08. 2023 w programie Dzień dobry TVN. Warto również wiedzieć, że wokalistka wspiera swoimi koncertami inicjatywy charytatywne zarówno aktorki Ewy Błaszczyk na rzecz kliniki Budzik jak i organizację SOS Wioski Dziecięce. 

Dokończ muzyczne klasyki - Ich Troje, Doda, Kombii, Bajm i nie tylko

Pytanie 1 z 10
Dokończ piosenkę Ich Troje - Zawsze z Tobą chciałbym być...