Natalia Nykiel

i

Autor: materiały prasowe

NOWOŚCI MUZYCZNE

Natalia Nykiel nie zwalnia tempa i polskojęzyczny kawałek. Delta to numer o miłości

2023-09-08 14:40

Natalia Nykiel nie zwalnia tempa. Właśnie ukazał się jej pierwszy od dawna polskojęzyczny utwór „Delta”. Piosenka jest wspólną produkcją stworzoną z Andrzejem Fonai Pieszakiem, wieloletnim instrumentalistą Nykiel.

Kim jest Natalia Nykiel wie chyba każdy. To nie tylko polska piosenkarka, autorka tekstów, ale także kompozytorka i inżynier środowiska. Natalia Nykiel jest także finalistką drugiej edycji programu The Voice of Poland. Niecały miesiąc temu artystka świętując dziesięciolecie kariery płynącej w rytmie hitów "Bądź duży”, "Spokój” czy "Error”, przedstawiła nowy materiał. Mowa o singlu "Bye Bye”, który stanowi ewidentny ukłon w stronę złotej ery electropopu i miał premierę 10 sierpnia 2023. Teraz przyszła na kolejną nowość, a mianowicie na kawałek zatytułowany "Delta".

Natalia Nykiel - Co lubi robić o 3 w nocy? (Szybkie Pytania)

Natalia Nykiel - Delta

Natalia Nykiel zaprezentowała niedawno swój pierwszy od dawna polskojęzyczny utwór o tytule "Delta". Piosenka jest wspólną produkcją stworzoną z Andrzejem Fonai Pieszakiem, wieloletnim instrumentalistą Nykiel. Artystka o swojej nowości wypowiada się następująco:

- To jedna z niewielu piosenek, które napisałam o miłości, w którą wierze, że potrafi być prosta, prawdziwa i mega szczera. Po „bye bye” pytaliście z kim się żegnam, po „delcie” chętnie powiem Wam, że jestem szczęśliwa!

Sonda
Która piosenka Natalii Nykiel jest twoją ulubioną?