TŁUSTY CZWARTEK

Kartki na Tłusty Czwartek. Wierszyki dla bliskich i słodkie pozdrowienia

2024-02-08 8:12

Tłusty Czwartek jest dniem, w którym ludzie cieszą się ostatnimi chwilami obfitości i słodkości przed okresem Wielkiego Postu. To idealna okazja do spożywania wyjątkowych smakołyków jakimi są pączki i faworki. Z okazji Tłustego Czwartku przygotowaliśmy dla Was kartki z wierszykami, które możecie rozesłać swoim bliskim i znajomym.

Tłusty Czwartek to zdecydowanie najsłodsza data w kalendarzu, ponieważ tego dnia królują pączki, faworki, oponki i inne słodkości. Wszystko tego dnia ma "zero kalorii" i rozpieszcza nasze podniebienia.W ostatnich latach da się zauważyć, że cukiernicy rywalizują ze sobą, tworząc nietuzinkowe kombinacje smakowe i aranżacje. Corocznie pojawiają się nowe smaki pączków na przykład z pistacją, nadzieniem z owoców egzotycznych, czekolady czy nawet pikantne wersje dla miłośników nietypowych doznań kulinarnych przygód. Tłusty Czwartek to nie tylko podjadanie pączków i innych słodkich wyrobów, ale też okazja do spotkań z bliskimi. Jeśli jednak nie mamy czasu się z nimi spotkać, mamy dla Was kartki z życzeniami na Tłusty Czwartek, które możecie pobrać za darmo i wysłać swoim znajomym. Na pewno się ucieszą!

ZOBACZ TAKŻE: Jakim pączkiem jesteś? QUIZ na Tłusty Czwartek prawdę Ci powie

ramówka polsatu Katarzyna Skrzynecka Wywiad Eska

Darmowe kartki na Tłusty Czwartek - obrazki z życzeniami

Głównym bohaterem Tłustego Czwartku jest bez wątpienia pączek, dlatego specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy urocze kartki, które będą idealne na czwartek 8 lutego. Znajdziecie je w naszej galerii wraz z uroczymi wierszykami. I pamiętajcie - w Tłusty Czwartek wszystko ma "zero kalorii".

Listen on Spreaker.