Julinek Park

i

Autor: Materiały prasowe

Julinek Park 2022 - WIELKIE OTWARCIE. Park rozrywki znów zaprasza

2022-04-22 8:11

Julinek Park znów zaprasza! Miejsce aktywnego, rodzinnego wypoczynku wciąż zmienia swoje oblicze, a w tym sezonie przygotowano dodatkową moc jakościowej rozrywki! Z okazji otwarcia, oprócz jedynych w swoim rodzaju atrakcji, zaplanowano wiele niespodzianek. Co przygotowali organizatorzy w tym roku? Sprawdźcie!

Julinek Park to wyjątkowe miejsce zlokalizowane na terenie dawnej bazy cyrkowej w samej otulinie Puszczy Kampinoskiej, ok. 30 km od Warszawy. Zaledwie krótka podróż wystarczy, żeby oderwać się od zgiełku metropolii i przenieść się w świat natury, ekologii oraz zieleni, połączony z beztroską zabawą dla osób w każdym wieku. Poza licznymi atrakcjami, które przygotowali organizatorzy w tym roku, będzie można również wypożyczyć nowoczesny sprzęt sportowy i jednoślady, dzięki którym rodzinne wycieczki w samym sercu Puszczy staną się jeszcze ciekawsze. Ponadto, będzie można wybrać się do restauracji włoskiej, polskiej i meksykańskiej oraz spróbować lodów własnej roboty. Fani grilla i burgerów również znajdą coś dla siebie. Jakie dokładnie atrakcje będą w tym roku? Jak wygląda kwestia biletów? Kiedy otwarcie? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!

Julinek Park 2022 - atrakcje

Na ogromnym obszarze znajduje się szereg atrakcji, w tym m.in. największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, wesołe miasteczko, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw. Co więcej, jeszcze w tym sezonie na terenie Julinka uruchomiony zostanie Park Wodny pod gołym niebem! Będzie to pierwsze tego typu miejsce w okolicy, pozwalające na jakościowy wypoczynek tak blisko natury. Bez wątpienia będzie on dużym hitem także dla nieco starszych gości. Tymczasem, w ostatni weekend kwietnia po zimowej przerwie, Julinek Park po raz kolejny otworzy swoje podwoje dla dużych i małych poszukiwaczy przygód.

Julinek Park 2022 - kiedy, cena, bilety

Pierwsze w tym roku spotkanie z Julinek Park, które odbędzie pod znakiem sztuki cyrkowej, zaplanowano na weekend przed majówką, czyli 23 oraz 24 kwietnia 2022. Oficjalna inauguracja sezonu letniego odbędzie się tydzień później. Sprzedaż biletów online do Julinek Park rozpocznie się 19 kwietnia i potrwa do 24 kwietnia. Bilet jednodniowy na pierwszy weekend po przerwie zimowej będzie można kupić ze specjalną zniżką 50%. Kod rabatowy dotyczy biletów normalnych, ulgowych oraz rodzinnych.

Sonda
Jak spędzisz tegoroczną majówkę?
Źródło: Julinek Park 2022 - WIELKIE OTWARCIE. Park rozrywki znów zaprasza