Julia Jaskowska

i

Autor: materiały prasowe Julia Jaskowska

Julia Jaskowska z piosenką 'Czy pamiętasz'. Ten głos wywołuje ciarki!

2022-07-01 11:01

Ma dopiero 17 lat, a w jej głosie już czuć niezwykłe doświadczenie i talent. Mowa o Julii Jaskowskiej, która prezentuje światu swój najnowszy singiel 'Czy pamiętasz'. Za tekst odpowiedzialna jest trenerka wokalna Ali Tracz, która reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2020. Sprawdźcie szczegóły.

Czy pamiętasz to lato jak ze snu? - pyta Julia Jaskowska w najnowszym utworze, który jest także jej muzycznym debiutem! „Czy pamiętasz” nie brakuje sensualnych brzmień i odważnych tekstów, w których młoda artystka otwiera się i opowiada swoją historię.

Śpiewam od zawsze i naprawdę to uwielbiam. Czuję wtedy, że jestem we właściwym miejscu iczasie - mówi o sobie Julia, która dopiero ma 17 lat, a w jej głosie już czuć niezwykłe doświadczenie i talent.

Muzyka sprowadza mnie na dobre tory, to dzięki niej spełniam swoje marzenia - dodaje. Dzisiejsza premiera Czy pamiętasz to wspomnienie dobrych, letnich dni, kiedy wszystko było lepsze. Chwile spędzone z ukochanym odeszły, a artystka czuje się winna, ponieważ powinna spróbować zatrzymać go przy sobie.

Znowu wracam do tej chwili, kiedy miałam w dłoniach ten cały nasz świat - można usłyszeć w utworze. Tekst do piosenki Czy pamiętasz, napisała Agnieszka Wiechnik - trenerka wokalna Ali Tracz, która reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2020, a muzykę wraz z nią skomponował MAVOOI. Całość dopełnia głos Julii, który od dziś możecie usłyszeć we wszystkich serwisach streamingowych.

Szybkie pytania - Cleo