Juli Chan

i

Autor: materiały prasowe Juli Chan

Juli Chan wraca na YouTube jako vlogerka. Czy to koniec jej kariery z muzyką?

2023-06-05 15:34

Juli Chan kończy z muzyką na rzecz vlogowania? Młoda artystka wróciła na YouTube, gdzie zamierza regularnie publikować którkie materiały wideo. Co w nich zobaczymy? Czy to oznacza, że Juli Chan nigdy więcej nie pojawi się na scenie? Odpowiadamy!

Pamiętacie Julię Chmielarską z The Voice Kids? To właśnie ona przeszła spektakularną metamorfozę i od dłuższego czasu działa w mediach jako Juli Chan. Po przygodzie w muzycznym programie, udało się jej osiągnąć wiele sukcesów - w tym nagrać piosenkę z Cleo - Wyloguj się, a także cover Joe Le Taxi, który podbijał listy przebojów w zagranicznych rozgłośniach radiowych! Teraz fani artystki przeżyli szok, gdy zobaczyli, że Juli Chan wróciła na YouTube jako vlogerka! Czy to oznacza koniec jej kariery w branży muzycznej?!

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Juli Chan została vlogerką

Wiele osób pamięta, że przed laty Juli Chan działała prężnie na YouTube jako vlogerka publikując regularnie filmiki. Młoda wokalistka zaprzestała jednak tej działalności, skupiając się w pełni na śpiewaniu i nagrywaniu przebojów. Wczoraj na jej kanale pojawiła się zapowiedź pierwszego odcinka nowej serii, gdzie Juli Chan ponownie wciela się w rolę vlogerki. Czy to jej powrót na YouTube i koniec przygody z muzyką? Śpiewanie i tworzenie piosenek to ogromna pasja Julii, więc z pewnością na tym nie poprzestanie, a z vlogów będziemy mogli poznać backstage jej muzycznej kariery. Trzymamy kciuki za rozwój kanału!

Czy wiesz jakim językiem mówi młodzież? QUIZ

Pytanie 1 z 12
Co oznacza słowo boomer?