Michał Szczygieł - Szybkie Pytania

i

Autor: Radio SuperNova Michał Szczygieł - Szybkie Pytania

Jak podrywa Michał Szczygieł? Tylko u nas odsłonił karty! [WIDEO]

2022-10-24 10:40

Michał Szczygieł to prawdziwa gwiazda polskiej sceny muzycznej. Jego piosenki są uwielbiane przez słuchaczy i zdecydowanie poprawiają humor. Artysta od hitów takich jak Spontan, czy też Adrenalina, odwiedził nasze studio i wziął udział w Szybkich Pytaniach. Tylko u nas odsłonił karty i zdradził jaki jest naprawdę!

Michał Szczygieł to polski piosenkarz, którego piosenki zdecydowanie poprawiają humor i na długo zostają w głowie. Składa się na to nie tylko muzyka, ale także ich przesłanie i głos artysty, który zachwyca niejedną osobę. Wielu Polaków może kojarzyć go z programu Telewizyjnej Dwójki - The Voice of Poland, w którym brał udział w 2017 roku. Podczas przesłuchań w Ciemno, zaśpiewał piosenkę Kamila Bednarka - Sailing i przeszedł dalej, dołączając do drużyny Andrzeja Piasecznego. Swoją ciężką pracą i z niezwykłym talentem dotarł do finału, w którym ostatecznie zajął trzecie miejsce w głosowaniu telewidzów. Mimo iż nie wygrał show, nie przeszkodziło mu to w budowaniu kariery. Dziś jego piosenki można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych - w tym w Radiu SuperNova!

Sonda
Michał Szczygieł - podobają Ci się jego piosenki?

Michał Szczygieł - Szybkie Pytania

Michał Szczygieł to gość kolejnego odcinka Szybkich Pytań. Artysta, którego słuchacze po prostu uwielbiają przed naszymi kamerami odpowiedział na wiele pytań, które wylosował poprzez specjalny przycisk. Zastanawiacie się:

  • za jaką kasę zawalczyłby na FAME MMA?
  • czego nigdy by nie wypił?
  • co najlepiej wychodzi mu na spontanie?
  • woli Mate czy Sobla?

Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w najnowszym odcinku Szybkich Pytań! Paweł Wiszniewski nieźle go przepytał - zobaczcie sami.

Szybkie Pytania - Michał Szczygieł