Luna

i

Autor: Sarah Louise Bennett/EBU, Courinne Cumming/EBU

głosowanie na Polskę

Jak głosować na Polskę podczas Eurowizji 2024? W taki sposób można oddać głos na Lunę i jej "The Tower"

2024-05-07 21:14

Podczas pierwszego półfinału Eurowizji 2024 na scenie pojawi się reprezentantka Polski. Na scenie w Malmö we wtorkowy wieczór 7 maja zaprezentuje się w biało-czerwonych barwach Aleksandra Wielgomas, czyli Luna. Jak można głosować na artystkę i jej piosenkę "The Tower"? Odpowiadamy!

Głosowanie na Polskę podczas Eurowizji 2024 zastanawia wiele osób. Czy Polska może głosować na naszą reprezentantkę Polkę? Jak już dobrze wiemy z biało-czerwoną na scenie w Malmö pojawi się Aleksandra Wielgomas, czyli Luna. Artystka wykona piosenkę "The Tower", a także zaprezentuje wszystkim zjawiskowe show pokazując się w dwóch kreacjach. Po oficjalnej próbie wiemy już, że Luna na początku swojego występu wyjdzie na scenę w czerwonej pelerynie, którą następnie zrzuci i będzie kontynuować występ w białym komplecie z krótkim topem i długą spódnicą. W trakcie występu jeden z tancerzy w pewnym momencie ją zerwie, a Luna dokończy swój występ w spodenkach i tym samym pokaże swój płaski brzuch. Jak wesprzeć Polskę? Sprawdź czy można głosować na Polskę podczas Eurowizji 2024.

ZOBACZ TAKŻE: Godzina występu Polski na Eurowizji 2024. O której śpiewa Luna?

Tak Luna wspiera LGBT+ przed Eurowizją 2024!

Eurowizja 2024 - GŁOSOWANIE na Polskę

Czy można głosować na Polskę podczas Eurowizji 2024? Ile kosztuje SMS i czy można oddawać głosy online? Niestety nie mamy dobrych wieści. Jeśli Polacy są obecnie na terenie Polski, nie mogą oddać głosu na Lunę, czyli naszą reprezentantkę. Powód? To oczywiście jedna z najważniejszą zasad Eurowizji, czyli to, że nie można głosować samemu na swój kraj. Spokojnie - da się to jednak obejść. Naszą rodaczkę mogą wesprzeć Polacy mieszkający i przebywający na terenie innych krajów. Polscy turyści oraz Polacy zamieszkujące inne kraje mogą głosować na Lunę i "The Tower" wysyłając SMS na numer podany przez lokalną telewizję. Dostępna jest też opcja oddawania głosów online na stronie www.esc.vote.

ZOBACZ TAKŻE: Tak mieszka i żyje Luna! Ogromna przestrzeń i jasność pomogą w przygotowaniach do Eurowizji!