Izabella Krzan

i

Autor: AKPA Izabella Krzan

GWIAZDY

Izabella Krzan - wiek, partner, ile zarabia, wzrost, wykształcenie, ojciec, Instagram

2023-12-18 9:32

Izbaella Krzan to piękna kobieta, która ma na swoim koncie wiele osiągnięć. W 2011 zdobyła tytuł Miss Nastolatek Warmii i Mazur, w 2014 została III Wicemiss Warmii i Mazur, a w listopadzie 2016 wygrała konkurs Miss Polonia 2016. Jako reprezentantka Polski wzięła udział w konkursie Miss Universe 2016 na Filipinach, a od 2021 roku prowadzi Pytanie na Śniadanie.

Spis treści

  1. Izabella Krzan - wiek, wzrost
  2. Izabella Krzan - wykształcenie
  3. Izabella Krzan - zarobki
  4. Izabella Krzan - partner
  5. Izabella Krzan - rodzice
  6. Izabella Krzan - Instagram

Izabella Krzan - wzrost, wiek, partner, ile zarabia, wykształcenie, ojciec, Instagram: takich informacji poszukuje w sieci wiele osób. Izabella Krzan dała się poznać wszystkim jako Miss Polonia 2016. Jeszcze większą rozpoznawalność zyskała występując obok Rafała Brzozowskiego w teleturnieju Koło Fortuny. Następnie prowadziła w TVP duże imprezy takie jak między innymi Sylwester Marzeń z Dwójką, czy też Wakacyjną Trasę Dwójki. W jej osiągnięciach zapisało się także współprowadzenie programu Czar par i reality show Kamper Polska wyprodukowanego dla platformy TVP VOD. Izabella Krzan od 17 lutego 2021 roku w parze z Tomaszem Kammelem prowadzi program Pytanie na śniadanie. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Czy Polacy ufają politykom? #EwelinaPyta

Izabella Krzan - wiek, wzrost

Ile lat ma Izabella Krzan? Modelka urodziła się w Walentynki 14 lutego 1995 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 roku skończyła 28 lat. Internauci poszukują także informacji na temat tego ile wzrostu ma Izabella Krzan. To oczywiście żadna tajemnica. Izabella jest wysoką kobietą i liczy 183 cm wzrostu.

Izabella Krzan - wykształcenie

Jakie wykształcenie ma Izabella Krzan? Prezenterka telewizyjna zrobiła licencjat z ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Co ciekawe, w młodości grała w drużynie siatkarskiej na pozycji atakującej, a jej największym sportowym sukcesem było zajęcie trzeciego miejsca na mistrzostwach Polski juniorek. Ponadto Izabella Krzan trenowała taniec towarzyski.

Izabella Krzan - zarobki

Ile zarabia Izabella Krzan? Zarobki popularnych osób zawsze interesują społeczność. Izabella Krzan jest gwiazdą Telewizji Polskiej. Nie tylko prowadzi Pytanie na Śniadanie i Koło Fortuny, ale także często można zobaczyć ją w roli prowadzącej przeróżnych koncertów. Dodatkowo Izabella jest aktywna w mediach społecznościowych, więc z tym także wiążą się różne współprace reklamowe. Dokładne zarobki modelki nie są znane, jednak można spekulować, że są naprawdę wysokie!

Izabella Krzan - partner

Czy Izabella Krzan ma chłopaka? Wiele osób zastanawia się czy serce pięknej modelki jest już zajęte. Choć modelka nie pokazuje swojego życia prywatnego w sieci, to jakiś czas temu opublikowała zdjęcie ze swoim chłopakiem. Wybrankiem jej serca jest Dominik Kowalski.

Izabella Krzan - rodzice

Kim są rodzice Izabelli Krzan? Modelka chętnie pokazuje w mediach swoją mamę, do której jest bardzo podobna. W jednym z wywiadów, Izabella udzieliła szczerej odpowiedzi i stwierdziła, że jej mama jest jej najlepszą przyjaciółką, która wspiera ją na każdym kroku. Krzan dodała, że tak bliskiej relacji nie udało jej się nawiązać ze swoim ojcem ze względu na jego częstą nieobecność, ale mimo to bardzo go kocha. Izabella ma starszego o osiem lat brata, Grzegorza, który jest trenerem przygotowania fizycznego w siatkarskim klubie Indykpol AZS Olsztyn.

Izabella Krzan - Instagram

Izabella Krzan jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej oficjalną nazwę @izabellakrzan.

Sonda
Czy Izabella Krzan jest najładniejszą gwiazdą TVP?