Instagram

i

Autor: pixabay.com

Instagram wprowadza ZMIANY! Tej funkcji nikt się nie spodziewał, ale każdy potrzebował

2022-06-23 13:25

W ostatnim czasie w social mediach można było zaobserwować sporo zmian. Relacje, rolki i nie tylko zawładnęły niejedną aplikacją. Teraz okazuje się, że z kolejną nowością będą musieli zmierzyć się użytkownicy Instagrama. Tej funkcji nikt się nie spodziewał, ale mimo wszystko każdy jej potrzebował. Sprawdźcie, co pojawi się w aplikacji.

Instagram to kolorowa aplikacja, dzięki której możemy zrobić dzisiaj naprawdę wiele. To nie tylko odskocznia od codzienności, ale także kopalnia inspiracji pod różnym kątem. To także miejsce w którym można zabłysnąć i stać się ikoną dla innych. Od jakiegoś czasu można zaobserwować jednak wiele zmian w social mediach. Nowy wygląd pierwszej strony, co chwilę nowe opcje - jak na przykład rolki, które zostały zaczerpnięte z TikToka. Jednym podobają się zmiany na Instagramie, a innych wręcz denerwują, jednak najnowsza funkcja skradnie serce niejednego użytkownika. Dlaczego? Z pewnością nie raz zainspirowało Cię zdjęcie innej osoby i chciałeś zrobić sobie podobne, jednak nie wiedziałeś, gdzie dokładnie znajduje się meijsce w którym zostało zrobione. Brak lokalizacji, brak odpowiednich hashtagów i kłopot gotowy. Teraz jednak to się zmieni! Dzięki nowej funkcji na mapie bez problemu znajdziemy ciekawe lokalizacje. Jak to działa?

MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc

Nowa opcja na Instagramie 'szukanie miejsc na mapie'

Instagram nową funkcją ułatwi nam teraz wyszukiwanie na mapie ciekawych miejsc! Może to być restauracja, zapierający dech w piersiach most, a może jezioro lub kompleks basenów na gorące dni. Nie dość, że będziemy mogli poznać nowe miejsca, to jeszcze sami możemy zwiększyć sobie zasięgi. Jak? To banalnie proste! Należy pod każdym zdjęciem, które dodajemy oznaczać lokalizację, dzięki której będziemy wyświetlać się innym. Podoba Wam się ten pomysł? Jeśli nowa opcja nie pojawiła się jeszcze na Waszym koncie bądźcie cierpliwi lub zróbcie aktualizację.

Triki na Messengerze o których nie miałeś pojęcia. One ułatwią komunikację i nie tylko!

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?