Ilona Krawczyńska

i

Autor: AKPA Ilona Krawczyńska

KIM JEST

Ilona Krawczyńska - wiek, kto to, wzrost, partner, dzieci, Miss 2014, siostry ADiHD, Instagram

2024-01-08 10:56

Ilona Krawczyńska to nie tylko influencerka i połowa duetu siostry ADiHD, ale także prezenterka telewizyjna. Widzowie mogą kojarzyć ją ze stacji Polsatu, gdzie wcieliła się w rolę prowadzącej program Farma, a także jako uczestniczkę jesiennej edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 2022. Kim jest Ilona? Czym jeszcze się zajmuje? To warto wiedzieć!

Spis treści

  1. Ilona Krawczyńska - wiek, wzrost
  2. Ilona Krawczyńska - partner, dzieci
  3. Ilona Krawczyńska - Miss 2014
  4. Ilona Krawczyńska - siostry ADiHD
  5. Ilona Krawczyńska - Instagram

Kim jest Ilona Krawczyńska? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które poszukują również w sieci fraz takich jak wiek, wzrost, partner i nie tylko. Ilona Krawczyńska to popularna polska influencerka, ale także od jakiegoś czasu prezenterka telewizyjna. Widzowie mogą kojarzyć ją szczególnie z produkcji Polsatu, takich jak Farma - gdzie razem z Marceliną Zawadzką, prowadził rozrywkowe show. Nie można również zapomnieć o 13. edycji Tańca z Gwiazdami, w której Ilona dała czadu ze swoim tanecznym partnerem Robertem Rowińskim. Zanim jednak celebrytka pojawiła się w telewizji, dawała czadu w internecie - co oczywiście robi dalej jako jedna z sióstr ADiHD. Ilona u boku o 3 lata starszej siostry Mileny, prowadzi content lifestylowy na TikToku i Instagramie. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Farma 3 uczestniczki. Zobacz ich prywatne zdjęcia!

Ilona Krawczyńska - wiek, wzrost

Ile lat ma Ilona Krawczyńska? Influencerka urodziła się 23 września 1992 roku i jak łatwo obliczyć ma 31 lat. Internauci zadają sobie także pytania o wzrost pięknej blondynki i możemy Wam zdradzić, że nie jest to żadna tajemnica! Ilona Krawczyńska mierzy 175 cm wzrostu.

Ilona Krawczyńska - partner, dzieci

Ilona Krawczyńska ceni swoją prywatność, dlatego na próżno szukać w sieci informacji na temat jej partnera. Wiemy jednak, że Ilona nie ma dzieci.

Ilona Krawczyńska - Miss 2014

Ilona Krawczyńska zanim została gwiazdą internetu, ale i telewizji, próbowała swoich sił w konkursach piękności. Influencerka w 2014 roku dostała się do finału Miss Polski i mimo nie zdobyła korony, to w 2021 powróciła na wybieg, jednak tym razem w roli prowadzącej. Co ciekawe, Ilona Krawczyńska brała reprezentowałam także Polskę w Chinach na międzynarodowym konkursie Miss Bikini Universe, gdzie zdobyła tytuł Miss Friendship. 

ZOBACZ TAKŻE: Sprawa Viki Gabor trafi do prokuratury? Głos po jej wpadce na Sylwestrze zabrała była gwiazda TVP

Ilona Krawczyńska - siostry ADiHD

Ilona Krawczyńska tworzy w social mediach duet siostry ADiHD razem ze swoją o 3 lata starszą rodzoną siostrą Mileną. Internauci je uwielbiają, a ich filmiki i zdjęcia cieszą się niesamowitą popularnością. Warto również wiedzieć, że Ilona kończyła licencjat na kierunku dziennikarskim o spec. public relations, a później próbowała kontynuować naukę na kierunku zarządzanie biznesem, jednak kariera sprawiła, że nie dało się tego połączyć. Milena natomiast skończyła kierunek choreografia i taniec z wyróżnieniem, szkoliła się na Brodway’u, jest także ma mgr kultury fizycznej i zdrowotnej. Dodatkowo stworzyła program treningowy Fit and Jump i szkoliła trenerów Fit and Jump z Polski i nie tylko. Milena prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

Ilona Krawczyńska - Instagram

Ilona Krawczyńska jest aktywna na Instagramie na koncie, które wspólnie prowadzi ze swoją siostrą Mileną. Znajdziecie ją pod nazwą @siostry_adihd.