Maciej Orłoś

i

Autor: AKPA

ŻYCIE PRYWATNE

Maciej Orłoś prywatnie. Kim jest prowadzący "Teleexpress"?

2024-01-09 8:35

Maciej Orłoś po ponad siedmiu latach przerwy wrócił do prowadzenia "Teleexpressu". Kim prywatnie jest dziennikarz? Jakie ma wykształcenie i jak wygląda kwestia jego zarobków? Najważniejsze informacje o prezenterze telewizyjnym, znajdziecie w naszym artykule. Tego z pewnością o nim nie wiedzieliście.

Spis treści

  1. Maciej Orłoś - wiek, wzrost
  2. Maciej Orłoś - żona, dzieci
  3. Maciej Orłoś - partnerka
  4. Maciej Orłoś - zarobki
  5. Maciej Orłoś - filmy
  6. Maciej Orłoś - Instagram

Maciej Orłoś - żona, wiek, dzieci, partnerka: takie frazy są najczęściej wyszukiwane w sieci. Jeśli poszukujecie informacji na temat tego kim jest Maciej Orłoś, dobrze trafiliście. Maciej Orłoś to polski dziennikarz i prezenter telewizyjny. Widzowie znają go najbardziej z roli prowadzącego programu informacyjnego "Teleexpress", którego był gospodarzem w latach 1991-2016 i ponownie od 4 stycznia 2024 roku. Po odejściu z TVP w 2016 roku, dziennikarz był związany z telewizją WP, a następnie z Radiem Zet i z Radiem Nowy Świat. Maciej Orłoś w latach 2001-2007 podawał wyniki polskiego głosowania podczas finałów Konkursu Piosenki Eurowizji. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Syn Justyny Steczkowskiej znowu trafił na SOR! Będą ciąć rękę!

Maciej Orłoś - wiek, wzrost

Ile lat ma Maciej Orłoś? Dziennikarz urodził się 16 lipca 1960 w Warszawie, więc jak łatwo można obliczyć ma 63 lata. Internauci poszukują także odpowiedzi na pytanie ile wzrostu ma Maciej Orłoś, jednak takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Maciej Orłoś - żona, dzieci

Czy Maciej Orłoś ma żonę i dzieci? Życie prywatne osób publicznych, zawsze budzi ciekawość. Dziennikarz jest trzykrotnie rozwiedziony i ma czworo dzieci. Z drugiego małżeństwa ma dwóch synów - Rafała i Antoniego, a z trzeciego syna Kubę i córkę Melanię. Co ciekawe, Kuba i Melania są pierwowzorami bohaterów trzech książek napisanych przez Orłosia: Tajemnicze przygody Kubusia, Tajemnicze przygody Meli, Kuba i Mela dają radę.

Maciej Orłoś - partnerka

Kim jest partnerka Macieja Orłosia? Serce dziennikarza od 2022 roku jest zajęte przez dziennikarkę Paulinę Koziejowską. Para pozostaje w związku nieformalnym.

Maciej Orłoś - zarobki

Ile zarabia Maciej Orłoś? Jakiś czas temu w Telewizji Polskiej ujawniono zarobki Macieja Orłosia. Według partii PiS, dziennikarz zarobił 2 mln zł od 2013 do 2016 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Zarobki gwiazd - ile zarabia Maryla Rodowicz, Viki Gabor, Beata Kozidrak i inni? Kwoty szokują!

Maciej Orłoś - filmy

Maciej Orłoś to nie tylko dziennikarz, ale także aktor filmowy i telewizyjny. Ukończył studia w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Orłoś był aktorem w teatrach warszawskich i na swoim koncie ma wiele ról w produkcjach takich jak na przykład: Bulionerzy, Klan, Rodzinka, Licencja na wychowanie, Haker, Złotopolscy, Brat naszego Boga, Molly, Czterdziestolatek. 20 lat później.

Maciej Orłoś - Instagram

Maciej Orłoś jest aktywny na Instagramie. Dziennikarza znajdziecie w aplikacji, wpisując w lupce jego imię i nazwisko. Na jego profilu znajdziemy zdjęcia i rolki z jego życia zawodowego, ale także kadry z życia prywatnego, jak na przykład zdjęcia z partnerką Pauliną Koziejowską.