Budda

i

Autor: screen z YouTube/Budda. TV

ZAROBKI

Zarobki Buddy szokują. Fani 'jeden którego hajs nie zmienił'

2023-12-08 13:08

Ten Polak pokazał wielu osobom, że nie mając nic, można w życiu ładnie się dorobić - i wcale nie chodzi tu o głupotę. Kamil Labudda tworzy w sieci kontent lifestylowo-motoryzacyjny, a jego materiały wideo gromadzą miliony wyświetleń. Zastanawiacie się ile zarabia Budda, który często robi akcje i rozdaje pieniądze widzom? Jego zarobki naprawdę szokują!

Ile zarabia Budda? Takie pytanie nurtuje niejednego widza, który śledzi w mediach społecznościowych karierę młodego influencerka. Budda to tak naprawdę 24-letni Kamil Labudda, który nie miał łatwego startu. Mężczyzna pochodzi z trudnej rodziny i wbrew wszystkim pomówieniom, sławy nie przyniosły mu ani znajomości ani pieniądze rodziców, tylko ciężka praca i upór. To youtuber, który kocha motoryzację i interesuje się nią od małego. Pierwsze auto Buddy kosztowało zaledwie 2,5 tysiąca złotych, natomiast dziś 24-latek sam tworzy samochody i rozdaje na ulicy pieniądze swoim widzom. Mimo popularności i zarobków, Budda cały czas jest sobą i niesie pomoc innym. O hojnych gestach youtubera głośno było w 2019 roku, kiedy to pomógł mężczyźnie, który przez 11 lat był bezdomny. Youtuber kupił mu ubrania, bilet na pociąg i wręczył mu 3 tys. zł na początek nowego życia. Ostatnio angażował się także w pomoc zwierzętom, rozdawał bony na prawo jazdy młodym osobom, tankował w Rzeszowie za darmo auta swoich widzów, a nawet podłożył pod Dom Dziecka w Długiem słodycze i 100 tys. zł.

Inflacja wykończy Polaków, a 800 + zniechęci do nauki? #EwelinaPyta

Ile zarabia Budda?

Zastanawiacie się ile zarabia Budda skoro ma tyle pieniędzy, że rozdaje je na ulicy? 24-latek nie rozdaje 10 czy 20 złotych, a setki i grube tysiące! Pewien tiktoker wziął na warsztat zarobki Buddy i wyliczył, ile youtuber zarabia w rok, w minutę, a nawet sekundę! Według jego obliczeń 24-latek w rok zarabia 14 682 467 zł, co daje 1 223 538 zł w miesiąc. To jednak nie koniec, ponieważ @lordkaszka zaczął wyliczać dalej. Zarobki Buddy w tydzień wynoszą 305 884 zł, w jeden dzień 43 697 zł, 1820 zł w godzinę, co daje 30 zł w minutę i 50 gr na sekundę! Zaskoczeni?

Wiele osób uważa, że Budda jest jedyną osobą, którego tak duże pieniądze i sława nie zmieniły, co można przeczytać w komentarzach pod tiktokiem z zarobkami mężczyzny:

- Jak dla mnie może nawet 100 baniek miesięcznie zarabiać, robi ogromną robotę i mam do niego mega szacunek za to z jakiego bagna się wydostał i gdzie jest

- jedyny którego hajs nie zmienił, przynajmniej tak mi się wydaje

- zarobił - nie ukradł , życzę mu jak najlepiej

- mimo tego jest człowiekiem o wspaniałym sercu i co najważniejsze potrafi się nimi dzieli.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle zarabia Wersow w minutę. Kwota mocno szokuje!

Sonda
Oglądasz Buddę?