Hubert Urbański metamorfoza

i

Autor: AKPA

TO NAPRAWDĘ ON?

Hubert Urbański już tak nie wygląda. Dziennikarz przeszedł spektakularną metamorfozę!

2023-08-24 9:45

Hubert Urbański, który od lat prowadzi program "Milionerzy" postanowił zmienić wizerunek. Jego spektakularna metamorfoza zaskoczyła wszystkich, a na najnowszych zdjęciach bardzo ciężko go rozpoznać. Dziennikarz zapuścił brodę i wąsy, co mocno zmieniło jego wyraz twarzy. Sprawdźcie jak teraz wygląda Hubert Urbański.

Hubert Urbański zmienił się nie do poznania. Jak dziś wygląda prowadzący "Milionerów"? Będziecie w szoku! Hubert Urbański to nie tylko znany i lubiany dziennikarz. To także polski aktor, który ma na swoim koncie role w serialach takich jak: Na wspólnej, Pierwsza miłość, Czas honoru, Na dobre i na złe, czy też Ojciec Mateusz. Hubert Urbański rozpoczął pracę w telewizji od prowadzenia programu TVP Antena. Następnie przeszedł do Polsatu, gdzie wcielił się w rolę prowadzącego teleturniej Piramida. W latach 1999-2010 związany był ze stacją TVN, a w latach 2011-2012 pracował dla TVP. Hubert Urbański ma na swoim koncie prowadzenie programów takich jak: Pytanie na Śniadanie, Bitwa na Głosy, The Voice of Poland, Handlarze, Jestem jaki jestem, Dla ciebie wszystko, Wyprawa Robinson, Taniec z gwiazdami i oczywiście Milionerzy.

Czy Polacy znają flagę Polski? SZOK! Test wiedzy wśród turystów #EwelinaPyta

Hubert Urbański - metamorfoza

Jesienią 2023 roku, stacja TVN wyemituje nowe odcinki prowadzonych przez Urbańskiego "Milionerów". W związku z tym odbyła się konferencja ramówkowa TVN-u w Sopocie, ponieważ od kilku dni trwa tam głośny i prestiżowy festiwal Top of the Top Sopot Festival. Oprócz tego pojawił się on na kanapach Dzień Dobry TVN, gdzie nie tylko mówił o nowym sezonie "Milionerów". ale przede wszystkim zaskoczył wszystkich swoim nowym wyglądem. Bujna siwa broda i wąsy mocno odmieniły jego dotychczasowy wygląd. W galerii poniżej możecie zobaczyć jak zmienił się Hubert Urbański. Na nowych zdjęciach naprawdę ciężko go rozpoznać - oglądajcie do końca!