Milionerzy

i

Autor: Materiały prasowe TVN

Milionerzy - uczestniczka usłyszała pytanie o... Milionerach. Nie znała odpowiedzi

2023-03-17 12:15

Milionerzy kolejny raz zaskoczyły pytaniem uczestniczkę programu. Anna dopiero zaczynała grę i już przy pierwszym pytaniu o pewien program telewizyjny potrzebowała pomocy. Kobieta nie wpadła na pomysł, że poprawną odpowiedzią był teleturniej, w którym sama brała udział. O co chodziło? Sprawdź pytanie niżej.

Milionerzy to jeden z programów, które wywołują wiele emocji. Od lat widzowie wyczekują na szczęśliwców, którym uda się zgarnąć główną nagrodę. Przy okazji to świetna możliwość sprawdzenia własnej wiedzy ogólnej. Pytania często zaskakują, a czasem odpowiedzi na potencjalnie banalne pytania okazują się być trudne. Odpowiedzi na pytania lubią zgadywać także widzowie, którzy lubią wiedzieć, czy udałoby im się wygrać milion. W jednym z ostatnich odcinków pojawiło się pytanie na temat programów telewizyjnych. Uczestniczka Anna usłyszała pytanie, a następnie zobaczyła, że jednym z wariantów odpowiedzi byli... Milionerzy.

Prowadzący Milionerów wprowadził uczestnika w błąd. Ta pomyłka kosztowała go dużo stresu!

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Milionerzy - pytanie o program telewizyjny

Uczestniczka programu Milionerzy musiała odpowiedzieć na następujące pytanie: "Polski tytuł formatu telewizyjnego, który w Wielkiej Brytanii od 2018 r. prowadzi dziennikarz Jeremy Clarkson to:" Do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi:

  • A. Mam talent!
  • B. X Factor
  • C. Najsłabsze ogniwo
  • D. Milionerzy

Poprawna odpowiedź na to pytanie to "Milionerzy", ale Anna nie od razu na to wpadła. Co zrobiła?

Uczestniczka nie znała odpowiedzi na to pytanie. Zdradziła, że nie posiada w domu telewizora i tak naprawdę nie ogląda telewizji. Stąd też brak wiedzy w tym zakresie. Postanowiła więc poprosić o pomoc publiczność. Na szczęście publiczność w studiu poprawnie wskazała wariant D i tak Anna wygrała 500 złotych.

Źródło: Milionerzy - uczestniczka usłyszała pytanie o... Milionerach. Nie znała odpowiedzi