HighLeague

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League

High League 3 - GODZINA. O której godzinie są walki? Jaka jest kolejność walk?

2022-06-04 13:21

Już w sobotę 4 czerwca w Ergo Arenie Sopot, odbędzie się trzecia gala Malika Montany. Mowa oczywiście o High League 3, podczas której w oktagonie pojawią się gwiazdy internetu i nie tylko. Jak wygląda kolejność walk? Kto walczy pierwszy, a kto ostatni? Godzinę startu wydarzenia, a także pełną kolejność pojedynków High League 3, znajdziecie poniżej.

High League 3 - KOLEJNOŚĆ WALK, GODZINA. Kto i kiedy walczy na High League 3? Takie pytanie zadaje sobie niejedna osoba, która pasjonuje się freak-fightową galą Malika Montany. Trzecie wydarzenie sportowe High League zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotni wieczór 4 czerwca będziemy świadkami gorących walk w oktagonie. Na widzów czekają gorące emocje, a to wszystko przez pojedynki gwiazd internetu i nie tylko! W pojedynkach zobaczymy między innymi Marcina Dubiela, który jako ostatni w kolejności stoczy starcie z Alberto Simao. Oprócz panów pojawią się też panie. Mowa o Anieli Bogusz, znanej wszystkim jako Lil Masti, która stoczy pojedynek z Zusje w boksie birmańskim. To jednak nie koniec niespodzianek! Sprawdźcie poniżej rozpiskę walk od pierwszej do ostatniej.

ZOBACZ TAKŻE: High League 3 - transmisja PPV za darmo. Gdzie obejrzeć walki na High League 3?

Smolasty (Szybkie Pytania)

High League 3 - GODZINA

O której godzinie rozpoczyna się gala High League 3? Już w sobotę 4 czerwca w Ergo Arenie Spot odbędą się najgorętsze walki w oktagonie. Start wydarzenia o godzinie 20:00, natomiast ostatnia walka rozpocznie się w okolicach północy.

ZOBACZ TAKŻE: High League 3 - KARTA WALK, DATA, ZAWODNICY. Kto i kiedy walczy na High League 3?

High League 3 - KOLEJNOŚĆ WALK

Jaka jest kolejność walk na High League 3? O której godzinie walczy Dubiel i Alberto? Który w oktagonie pojawi się Hardkorowy Koksu? To ciekawi wielu kibiców federacji Malika Montany. Poniżej znajdziecie kolejność walk na High League 3. Tych starć nie można przegapić!

  1. Przemysław Kolar Kolarczyk - Alan Alan Człowieku Godziński
  2. Mateusz Tarzan Leśniak - Paweł Scarface Bomba
  3. Łukasz Lukas TV Wdowiak - Kamil Kossakowski
  4. Extrafight K-1: Alan Alanik Kwieciński - Dawid Crazy Załęcki
  5. Ewa Kleo Brodnicka - Kamila Kamiszka Wybrańczyk
  6. Denis Bad Boy Załęcki - Mateusz Don Diego Kubiszyn
  7. Boks birmański: Aniela Lil Masti Bogusz - Zusje Astafiewa
  8. Robert Robur WK Orzechowski - Robert Hardkorowy Koksu Burneika
  9. Alberto Simao - Marcin Dubiel (main event)
Sonda
High League czy Fame MMA? Co wolisz?