Groovebusterz

i

Autor: Materiały prasowe

GROOVEBUSTERZ z nowym kawałkiem. Magia Życia to wakacyjne brzmienia!

2022-06-30 16:23

GROOVEBUSTERZ prezentują nowy kawałek Magia Życia. To numer o wakacyjnych brzmieniach, któremu towarzyszy również letni teledysk zrealizowany na Majorce podczas przyjacielskiego wypadu na wakacje. Sprawdźcie szczegóły!

Formacja GrooveBusterz powstała pod koniec 2006 roku z inicjatywy Camey Records. Członkowie grupy są osobami, które od lat działają na muzycznym rynku udzielając się w ogromnej ilości projektów z różnych gatunków muzycznych. Połączyła ich przyjaźń oraz oczywiście miłość do muzyki. GrooveBusterz czyli: wokalistka oraz autorka muzyki i tekstów Cayra, wokalista oraz autor tekstów i muzyki Bezik oraz czołowi polscy producenci i autorzy muzyki tacy jak Alchemist Project czy Camey. Utwory GrooveBusterz to niezwykłe połączenie wielu gatunków muzyki klubowej takich jak elektro house, house, disco, funky i innych. 

Szybkie pytania - Cleo

Nowości muzyczne 2022 - Magia Życia

Magia Życia to nowy kawałek disco, do którego zdjęcia realizowane były na Majorce podczas przyjacielskiego wypadu na wakacje.Klip powstał z prywatnych filmów artystów robionych telefonem i kamerą Go Pro. Co ciekawe, w teledysku gościnnie wystąpił Patryk Janas znany z serialu „Rodzinny Interes”.

Sonda
Lubisz słuchać disco polo?