Gosia Andrzejewicz

i

Autor: materiały prasowe Gosia Andrzejewicz

KONCERTY

Gosia Andrzejewicz wystąpi w telewizji. Czekała na to 10 lat!

2023-08-04 9:00

"Mam już dość, nie mów mi nic, pozwól żyć, pozwól mi być" - tak śpiewała Gosia Andrzejewicz w jednej ze swoich najpopularniejszych piosenek. Choć ostatnio było o niej cicho, teraz powraca do telewizji i niebawem wystąpi na wielkiej scenie przed milionem widzów. Jej występ będzie można zobaczyć nie tylko pod sceną, ale także na ekranach telewizorów.

Gosia Andrzejewicz wystąpi na żywo w telewizji i będzie mógł zobaczyć to każdy! Pamiętacie piosenki takie jak Słowa, Pozwól Żyć, Lustro czy też kawałek Trochę ciepła? To kilka perełek z repertuaru Gosi Andrzejewicz, które kilkanaście lat temu były wielkimi hitami. Do dziś zna je wiele osób i z pewnością pamięta kadry z teledysków. To właśnie w tamtym czasie Gosia była jedną z wiodących gwiazd w polskim show-biznesie. Jej debiut na rynku muzycznym nastąpił w 2004 roku, jednak po latach odeszła w cień. Nie pojawiały się nowości ze strony artystki, nie było nic słychać o jej koncertach, aż w końcu jesienią 2020 roku wzięła udział w trzynastej edycji programu rozrywkowego Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie w finale zajęła trzecie miejsce. Teraz nastąpił kolejny przełom w karierze Gosi Andrzejewicz, ponieważ lada moment wystąpi na żywo na letniej imprezie TVP.

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Gosia Andrzejewicz na Roztańczonej Polsce 2023

To dzieje się naprawdę! Gosia Andrzejewicz powraca do telewizji i po raz pierwszy od wielu lat wystąpi na wielkiej imprezie, którą organizuje Telewizja Polska. Artystka pojawi się na wielkiej scenie w Zamościu już w niedzielę 6 sierpnia, gdzie w ramach letnich koncertów Roztańczona Polska 2023 pokaże się wszystkim z nowym materiałem. Fani Gosi Andrzejewicz skaczą z radości i nie mogą doczekać się jej występu na żywo, który będzie można oglądać nie tylko pod sceną na zamojskiej Starówce, ale także przed telewizorami. Artystka również jest w siódmym niebie i nadal nie dowierza, że tak potoczyły się sprawy:

- Ogłoszenie, na które czekałam ponad 10 lat, sama nie wierzę, co aktualnie się dzieje… ❤️ Wracam do telewizji z moim autorskim materiałem!!

Roztańczona Polska 2023 w Zamościu już w niedzielę 6 sierpnia. Gosia Andrzejewicz pojawi się na scenie dwa razy, a oprócz niej będzie można posłuchać także występów Aleksandry Szwed, zespołu Weekend czy też Jacka Stachurskiego. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Sonda
Gosia Andrzejewicz - jesteś fanem jej twórczości?