Maja Krzyżewska

i

Autor: AKPA

POLSKA NA EUROWIZJI JUNIOR

Godzina występu Polski na Eurowizji Junior 2023. O której śpiewa Maja Krzyżewska?

2023-11-26 16:12

Już w niedzielę 26 listopada Maja Krzyżewska powalczy o zwycięstwo na Eurowizji Junior 2023. Konkurs odbywa się w tym roku we Francji, a dokładnie w 9-tysięcznej hali Palais Nikaïa w Nicei. Kolejność występów podczas konkursu poznaliśmy na początku tygodnia i wiemy już, że nasza reprezentantka pojawi się na scenie jako dziewiąta. Poznajcie dokładną godzinę występu Mai na Eurowizji Junior.

Finał Eurowizji Junior 2023 już w niedzielę 26 listopada. To właśnie tego dnia poznamy kolejnego młodego artystę, którego nazwisko w mgnieniu oka stanie się popularne. Czy będzie to Maja Krzyżewska, reprezentantka Polski? Przypomnijmy, że młoda artystka została wyłoniona poprzez specjalną edycję programu "Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2023", a we Francji zaprezentuje się wszystkim z piosenką "I Just Need a Friend", którą napisali dla niej Patryk Kumór, Dominik Buczkowski-Wojtaszka i Carla Fernandes. Piosenka Mai Krzyżewskiej składa się nie tylko z polskich zwrotek, ale także z wersów w języku angielskim i opowiada o bratniej duszy, czyli oddanym i wiernym przyjacielu. O której godzinie oglądać występ Polski na Eurowizji Junior 2023? Kolejność występów jest już znana.

Eurowizja Junior 2023 - główni faworyci do zwycięstwa

Eurowizja Junior 2023 - GODZINA występu Polski

O której Polska na Eurowizji Junior 2023? Maja Krzyżewska podczas finału organizowanego w Nicei wystąpi jako dziewiąta. Dla wielu osób jest to dobra pozycja, ponieważ uważają, że może zapewnić nam większą liczbę punktów. Eurowizja Junior 2023 rozpoczyna się w niedzielę 26 listopada o godzinie 16:00, a transmisja na żywo pojawi się na antenie TVP1 oraz na YouTubie Junior Eurovision Song Contest. O której w takim razie wystąpi nasza reprezentantka? Godzina występu Mai Krzyżewskiej na Eurowizji Junior 2023 nie jest znana, jednak skoro występuje jako dziewiąta, jej występu należy spodziewać się około godziny 16:45. Aby nie przegapić występu Polski, lepiej oglądać wydarzenie od początku, ponieważ nigdy nie wiadomo w jakim tempie będzie przebiegał konkurs.

ZOBACZ TAKŻE: Tak będzie wyglądał występ Mai Krzyżewskiej na Eurowizji Junior 2023. Mamy wygraną w kieszeni?