Krystian Ochman

i

Autor: AKPA Krystian Ochman

Gdy śliczna Panna Syna kołysała - koncert TVP1. Kto wystąpi? Jakie gwiazdy zaśpiewają kolędy?

2022-12-24 15:13

Jak święta to oczywiście kolędowanie. Telewizja Polska przygotowała dla swoich widzów muzyczne wydarzenie z udziałem gwiazd z polskiej branży muzycznej. Kto wystąpi na koncercie “Gdy śliczna Panna Syna kołysała? Kiedy i o której godzinie oglądać kolędowanie w TV?

Koncert kolęd w TVP "Gdy śliczna Panna Syna kołysała" to widowisko na które w 2022 roku, czeka wielu widzów. Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas w roku, dlatego stacje telewizyjne dbają o wszystkich i dostarczają im między jedzeniem barszczu z uszkami i dzieleniem się opłatkiem, niesamowite widowiska. Wigilijne komedie, religijne filmy, a także koncerty gdzie można usłyszeć najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu polskich artystów muzycznych. Telewizja Polska przygotowała dla swoich widzów niespodziankę i wyemituje na antenie specjalny koncert pt. "Gdy ślina Panna Syna kołysała". Kto wystąpi na scenie? Kiedy i o której godzinie oglądać koncert w TV?

ZOBACZ TAKŻE: Góralskie kolędowanie 2022 - kto wystąpi na wigilijnym koncercie w TV? [GWIAZDY]

Mix świąteczny - SuperNova

Kolędy TVP - Gdy śliczna Panna Syna kołysała [DATA, GODZINA]

O której godzinie jest koncert "Gdy śliczna Panna Syna kołysała"? Wydarzenie muzyczne z bazyliki archikatedralnej we Fromborku obejrzymy w TVP 1 w sobotę 24 grudnia o godzinie 21:15. To jednak nie koniec. Koncert będzie emitowany także w niedzielę 25 grudnia o godzinie 5:05 i w poniedziałek 26 grudnia o godzinie 13:00.

ZOBACZ TAKŻE: Religijne życzenia na święta Bożego Narodzenia 2022. Mądre wierszyki od serca dla bliskich

Kolędy TVP - Gdy śliczna Panna Syna kołysała [KTO WYSTĄPI]

Kto wystąpi podczas kolędowania TVP "Gdy śliczna Panna Syna kołysała"? Widzowie będą mogli delektować się głosem polskich artystów. Będą to między innymi:

  • Kuba Badach
  • Włodzimierz Korcz
  • Alicja Majewska
  • Sławomir Uniatowski
  • Łukasz Zagrobelny
  • Krystian Ochman
  • Piotr Cugowski
  • Olga Szomańska
Sonda
Lubisz Święta Bożego Narodzenia?