Gala Disco vol 8 w Lubinie. Kto wystąpi na scenie 28 stycznia 2023?

i

Autor: materiały prasowe Gala Disco vol 8 w Lubinie. Kto wystąpi na scenie 28 stycznia 2023?

Gala Disco vol 8 w Lubinie. Kto wystąpi na scenie 28 stycznia 2023?

2023-01-16 8:52

Czy dolnośląska publiczność jest gotowa na pożegnalną Galę Disco w Lubinie? Organizatorzy zapowiadają ostatnią edycję imprezy, podczas której na scenie pojawią się znane i lubiane gwiazdy disco. Sprawdźcie szczegóły tego, co będzie się działo 28.01.2023 w Lubinie.

Zbliża się ten czas w roku, kiedy mieszkańcy Lubina i okolic będą mogli na żywo usłyszeć przeboje bijących rekordy popularności zespołów- zarówno tych, które przez kilka lat działalności zdążyły już ugruntować sobie stałe miejsca w czołówkach list przebojów naszego kraju, jak i młodych wykonawców, którzy szturmem podbijają topowe miejsca platform streamingowych osiągając rekordowe ilości odtworzeń i wyświetleń. Przez niemal dekadę Gala Disco w Lubinie cieszyła się coraz większym zainteresowaniem zarówno lubinian, jak i mieszkańców bardziej oddalonych dolnośląskich miejscowości.

Łobuzy i Topky w radiu SuperNova

Gala Disco vol 8 - GWIAZDY 2023

Kogo na pewno zobaczymy na Gali Disco vol.8? Tegoroczny lista zaproszonych artystów jest bardzo różnorodna, trafiając w gusta różnych grup wiekowych. Kolejna edycja imprezy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom również młodych ludzi. W Lubinie usłyszymy największe hity tego roku, a wydarzenie przyciąga nie tylko fanów muzyki disco z całej Polski, ale również celebrytów z branży rozrywkowej, social mediów oraz influencerów szeroko pojętego świata wirtualnego. Na lubińskiej hali RCS zagrają wschodzące gwiazdy, które swoimi pierwszymi hitami podbiły całą Polskę. Najmłodsze pokolenie na scenie Gali Disco reprezentować będą: Team Skolim, Miły Pan i DiscoBoys.

Nie zabraknie również uczestników Tik-show: Sebastian Kowalczyk, Anasteisha Zakhandrevich i Mans Vechess z pewnością przykują uwagę młodzieży. Pamiętamy także o klasykach gatunku disco: zespoły After Party i Playboys, które niejednokrotnie rozgrzewały parkiet lubińskiej hali. Publiczność może spodziewać się także występu zespołu Szpilki, dla którego będzie to pierwszy koncert w tym regionie. Ukoronowaniem line-upu jest występ legendarnego już zespołu Boys, którego lider Marcin Miller określany jest jako twórca gatunku, a jego produkcje osiągnęły miano kultowych.

Gala Disco vol 8 - BILETY

Ostatnia szansa na udział w Gali Disco w Lubinie. Organizatorzy ogłosili datę pożegnalnej imprezy, ruszyła sprzedaż biletów. Jak informują organizatorzy, kolejna impreza przypadająca na 28 stycznia 2023 roku będzie ostatnią, zamykającą cykl pod szyldem Gali Disco.Tak jak w przypadku poprzednich edycji, poza standardowymi, organizator udostępnił także bilety w wersji VIP- do nabycia w salonach sieci empik, a także w większości bileterii internetowych. Wszystkie informacje na bieżąco będą ukazywały się na oficjalnym profilu Gali oraz na www.galadisco.pl.

Którym wokalistą disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 11
Gdzie lubisz spędzać wakacje?