Miss Supranational 2023

i

Autor: AKPA

konkursy piękności

Festiwal Piękna 2024 - harmonogram. Kiedy i o której godzinie są wybory Miss i Mistera?

2024-07-04 19:03

Wielkimi krokami nadchodzi Festiwal Piękna 2024 podczas którego odbędą się trzy konkursy piękności - nie tylko dla pań, ale także dla panów. Mister Supranational, Miss Polski i Miss Supranational. Gdzie i kiedy oglądać tegoroczny Festiwal Piękna? Sprawdźcie szczegóły.

Festiwal Piękna 2024 odbywa się od czwartku 4 lipca do soboty 6 lipca. Na widzów Polsatu czekają wielkie emocje, a wszystko przez trzy konkursy Miss Polski, Miss Supranational i Mister Supranational. Podczas tych wyjątkowych wydarzeń na scenie pojawią się także znani artyści, którzy uświetnią wszystkie konkursy. Będą to między innymi Blanka, Gromee i Sara Chmiel, Kapela Ciupaga i Gromee oraz Jan Majewski, który zaprezentuje się w repertuarze Harry'ego Stylesa. To jednak nie koniec muzycznych atrakcji. Na scenie zaśpiewają również trzy finalistki Miss Polski sprzed lat - Monika Lewczuk, Kasia Kwaśny i Julia Marcinkowska, w towarzystwie Karoliny Leszko, Sabiny Jeszka i Nicka Sincklera, a także Mateusz Ziółko i Daria Marx.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski i Miss Polonia - czym się różnią konkursy piękności?

Tadeusz Sznuk w młodości. Tak kiedyś wyglądał prowadzący "1 z 10". Poznajecie?

Festiwal Piękna 2024 - DATA, GODZINA

Kiedy odbywa się Festiwal Piękna 2024? Jak już wyżej wspominaliśmy, wydarzenie rozpocznie się w czwartek 4 lipca konkursem Mister Supranational 2024. Następnego dnia w piątek 5 lipca widzowie Polsatu będą świadkami wyborów Miss Polski 2024, natomiast ostatniego dnia w sobotę 6 lipca zostanie wybrana Miss Supranational 2024. Każdy konkurs będzie inny, lecz każdy wyjątkowy. Polskę w tym roku w konkursie Mister Supranational będzie reprezentował Mister Polski 2024 - Patryk Karbowski, natomiast w konkursie Miss Supranational - Angelika Jurkowianiec Miss Polski 2023.

Transmisja całego Festiwalu Piękna 2024 będzie dostępna na żywo w telewizji Polsat. Start każdego dnia o godzinie 20:00. Tego nie można przegapić!

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy finał wyborów Miss Polski 2024? Data konkursu piękności jest już znana. Oto kandydatki