StartUp Music - FEEL

i

Autor: Zródło promocyjne Radia Supernova

Feel gwiazdą piątej edycji StartUp Music! Zgłoś się do konkursu i zostań sławny!

2023-06-12 8:13

Jesteś fanem zespołu Feel? Uwielbiasz piosenki Piotra Kupichy? Kochasz śpiewać i zawsze marzyłeś o tym, by radio grało Twoją piosenkę? Jeśli na wszystkie te pytania odpowiedziałeś TAK - musisz zgłosić się do naszego konkursu. Wystartowała piąta edycja muzycznej zabawy, w której gwiazdą jest zespół Feel z Piotrem Kupichą na czele! Sprawdź szczegóły.

Kim jest Piotr Kupicha - wie chyba każdy! To nie tylko jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, ale przede wszystkim lider popowego zespołu Feel. Piotr Kupicha swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 16 lat, kiedy to uczęszczał na naukę gry na gitarze klasycznej. Choć dziś artysta nie uważa się za gwiazdę, to jego popularność jest naprawdę ogromna! To właśnie on na przestrzeni 17 lat, wylansował wiele hitów, które do dziś grane są w rozgłośniach radiowych. Na jego kawałkach takich jak A gdy jest już ciemno, Jak anioła głos czy też No pokaż na co Cię stać, wychowało się wiele osób, ponieważ był na nie istny szał! Jesteś fanem Piotra Kupichy i zespołu Feel? Jeśli tak możesz spełnić swoje marzenie i poznać najpopularniejszy zespół na żywo! To jednak nie koniec. Na jednym spotkaniu się nie skończy, a w dodatku masz możliwość nagrać z chłopakami z Feel piosenkę!

Piotr Kupicha z Feel "mama mi dała kase, nie było więcej pieniędzy" | 10na10 i nie tylko!

Konkurs StartUp Music z Feel - zasady

Radio SuperNova po raz piąty organizuje konkurs StartUp Music. Do tej pory gwiazdami byli Cleo, Michał Wiśniewski, Piotr Cugowski, Roksana Węgiel, a teraz przyszła pora na zespół Feel! Co zrobić, by nagrać cover piosenki i teledysk z grupą i Piotrem Kupichą? To banalnie proste! Wystarczy, że nagrasz i wyślesz do nas własną interpretację wybranej przez siebie piosenki zespołu Feel w formacie mp3. Następnie prześlij do nas zgłoszenie poprzez specjalny formularz na stronie www.startupmusic.radiosupernova.pl. Na zgłoszenia czekamy tylko do 27 czerwca 2023 roku!

Sonda
Czy weźmiesz udział w konkursie StartUp Music?