farma

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=jmHRabCbkss&t=74s

programy

Farma 3: To będzie decydujący tydzień. Układ sił mocno się zmieni. Renia zyska sojuszników?

2024-02-20 17:37

Trwają decydujące rozgrywki, które mogą całkowicie wymieszać siły na farmie. Wygląda na to, że najbardziej kontrowersyjna uczestniczka za chwilę zostanie jedynie ze swoją przyjaciółką z programu. Tymczasem Renia, która w teorii została sama po wyeliminowaniu przez Amandę jej najbliższych, może dołączyć do formującego się sojuszu.

Wielkimi krokami zbliżamy się do tygodnia finałowego, czyli ostatecznego rozrachunku między uczestnikami trzeciej edycji show. Co za tym idzie, w farmerach kłębią się ogromne emocje, które co rusz dają o sobie znać. Po tym, jak władzę na gospodarstwie przejął Maciek, rozpoczęło się knucie przeciwko najbardziej kontrowersyjnej uczestniczce - Amandzie oraz jej sojuszniczce - Marcie. Dziewczyny kompletnie nie zdają sobie sprawy z tego, że już niedługo ich zachowanie może zostać nagrodzone przez obserwatora Maćka. Szczególnie, że ten zarzucił już swoje sidła i rozpoczął niezwykle przemyślany plan działania.

Filmowe hity, które mogły nie powstać? Znachor, Iron Man i Titanic to nie wszystko | To Się Kręci #26

Farma 3 - sojusze

Maciek nie ukrywa tego, że ma już dość zachowań Amandy i Marty, która nieustannie jej wtóruje. Farmer Tygodnia, w tajemnicy przed nimi dwiema, spotyka się z pozostałymi uczestnikami, by zebrać potrzebne mu informacje i wybrać tych, którzy pomogą mu zrealizować stworzony przez niego plan. Wygląda na to, że z łatwością przygarnie pod swoje skrzydła Angie, z którą ma szczególną relację i Margaret, czyli jedną z najbardziej szczerych i pomocnych farmerów.

W jakimś stopniu dziewczyny napawały się dumą, że ja będę tutaj u władzy, że może będę jakąś formą marionetki nawet i, że powolutku podreptają do finału. Ale na to trzeba zasłużyć - wyznał Maciek.

Dziewczyny kompletnie nie zdają sobie sprawy z tego, co knuje Maciek. Przecież do tej pory żyły z nim w zgodzie. Jednak teraz wszystko może się zmienić. Tymczasem Marcin wie, że sporo zawdzięcza Reni. Choć miewał etapy zwątpienia i chęć ucieczki z tonącego statku, na którym po eliminacji przez Amandę jego najbliższych został tylko z Renią, to wielokrotnie przypominał o słowie danym sobie pod wiatą kilka tygodnie wcześniej. Moment, w którym Maciek rozpocznie swój plan i stworzy nowy sojusz może być decydujący. To właśnie wtedy będzie musiał podjąć decyzję, czy przekonać swojego kumpla do tego, by przygarnął również Renię, która obecnie nie ma na gospodarstwie żadnych bliższych znajomych.

Listen on Spreaker.