Farma 3

i

Autor: polsatboxgo

programy

Farma 3: Maciek ma plan, który wyeliminuje Amandę? Może być czarnym koniem programu!

2024-02-20 16:19

Marcin odpuścił walkę o tytuł Farmera Tygodnia, ponieważ wiedział, że przywilej ten może jeszcze bardziej mu zaszkodzić. Zaszczytne miejsce objął Maciej, który w teorii, niemal od początku wejścia na farmę, trzymał się z Amandą. W praktyce jednak sprawy wyglądały nieco inaczej, co kilkukrotnie już udowodnił. Wygląda jednak na to, że Amanda nie zdaje sobie sprawy z jego planów oraz podejścia...

Na tym etapie wszystko może się zdarzyć. Farmerzy mający jasno wyznaczony cel - wejście do finału i eliminację poszczególnych uczestników, wiedzą, że w pewnym momencie może przyjść pora również na nich. Obecnie w najlepszej sytuacji jest Maciek, który tuż przed tygodniem finałowym został Farmerem Tygodnia, co daje mu bezpieczeństwo i pewność, że nie zostanie wytypowany do żadnego z pojedynków. Inni niestety nie mają takiego komfortu. Choć do tej pory wielu osobom wydawało się, że powrotu do domu najbardziej powinna obawiać się Renia, a zaraz po niej Marcin, t teraz wszystko może się zmienić. Czeka nas prawdziwe przetasowanie i rozbicie najtrwalszego z sojuszy?

"Berlin" i "Dom z papieru" to nie wszystko! Najlepsze role PEDRO ALONSO | To Się Kręci #29

Farma 3 - plan Maćka

Maciek rozpoczął swój tydzień farmerowania ze sporym przytupem. Decyzja o tym, że jego porcja jedzenia będzie przechodziła na dwóch najbardziej przykładających się do pracy farmerów zirytowała Amandę, która jasno wyraziła swoje niezadowolenie. Choć Margaret ostrzegała farmera tygodnia, że swoimi decyzjami może namieszać, to te podkreślił, że wie co robi i celowo chce sprawdzić podejście do gry Amandy. Maciek zaczął rozmawiać z częścią uczestników na temat jej dalszego udziału w grze. Okazuje się, że nawet ci, którzy pozornie współpracowali z nią przez ostatnie tygodnie i nazywani byli przez nią sojusznikami, nie do końca są zadowoleni z jej humorów oraz emocji, które wnosi na gospodarstwie. Ta jednak kompletnie nie zdaje sobie sprawy z jego działań, przez co jeszcze bardziej się nakręca.

Ja nie lubię takich zachowań. Niech się buntuje. Ona w tym momencie nie ma nic do powiedzenia - podkreśla Maciej.

Angie zauważyła, że Amanda zaczyna tracić grunt pod nogami i dlatego zaczyna jeszcze bardziej przelewać swoją frustrację i złość na innych.

Myślę, że coraz bardziej tutaj do każdego dociera, że nie ma tu miejsca dla dziewczyn - podkreślił kilkukrotnie Maciej, który miał na myśli Amandę oraz jej sojuszniczkę Martę.

Farmer tygodnia zamierza delikatnie wypytać pozostałych uczestników o to, czy rzeczywiście chcą być pod skrzydłami Amandy i spróbować przemówić im do rozsądku. Ich reakcje wskazują jednoznacznie na to, że może mu się to udać.

Listen on Spreaker.