Programy

Farma 3: Przełom w sprawie Amandy? Maciek realizuje swój plan z ukrycia

2024-02-21 15:10

Farmerzy zmierzą się w błotnym pojedynku, w którym o zwycięstwie zadecyduje siła fizyczna. Czy podział na grupy, w którym przyjdzie im walczyć stanie się dla nich nową propozycją ułożenia sojuszy przed finałowym tygodniem? Gra będzie brutalna a stawka wysoka. Farmerzy nie będą mieć już nic do stracenia. A każdy centymetr przesuwania się kuli do bramki przeciwnika będzie symbolizował zbliżanie się farmerów do finału.

Przed farmerami nagromadzenie problemów i ciężkich decyzji. Zbliżający się wielkimi krokami finał oznacza nieustanne eliminacje, pojedynki, głosowania oraz pożegnania. Fakt, że na gospodarstwie zostało aż siedmiu uczestników zwiastuje, że co drugi dzień któryś z nich będzie musiał pożegnać się z programem i marzeniem o wygraniu 100 tysięcy i Złotych Wideł. Do tej pory jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek znakomicie prześlizgiwała się do kolejnych etapów show. Wszystko za sprawą knucia, sojuszy oraz szczęścia. Teraz jednak wszystko może odwrócić się przeciwko niej. Wiele wskazuje na to, że jej dotychczasowe plany dotarcia do finału legną w gruzach.

Zagraniczne role Marcina Dorocińskiego, o których nie wiedziałeś | To Się Kręci #21

Farma 3 - sojusz Amandy

Ostatni w tej edycji Farmer Tygodnia wprost przyznał, że ma już dość zachowań Amandy, ale także Marty, która nieustannie jej wtóruje i popiera ją w niemal wszystkich decyzjach. do tej pory wielu osobom wydawało się, że powrotu do domu najbardziej powinna obawiać się Renia, a zaraz po niej Marcin. Teraz jednak wszystko może się zmienić. Wszystko wskazuje na to, że Amanda będzie musiała zawalczyć o względu pozostałych uczestników. Maciek zaczął rozmawiać z częścią uczestników na temat jej dalszego udziału w grze. Okazuje się, że nawet ci, którzy pozornie współpracowali z nią przez ostatnie tygodnie i nazywani byli przez nią sojusznikami, nie do końca są zadowoleni z jej humorów oraz emocji, które wnosi na gospodarstwie. Ta jednak kompletnie nie zdaje sobie sprawy z jego działań, przez co jeszcze bardziej się nakręca.

W jakimś stopniu dziewczyny napawały się dumą, że ja będę tutaj u władzy, że może będę jakąś formą marionetki nawet i, że powolutku podreptają do finału. Ale na to trzeba zasłużyć - wyznał niedawno Maciek.

Teraz, przy okazji rozmowy z Martą, która wyjawiła mu kilka szczegółów dotyczących pozostałych farmerów, zamierza sporo namieszać. Jego decyzje przede wszystkim odbiją się na relacji Marty z Amandą. Ta druga w pewnym stopniu straci zaufanie do swojej sojuszniczki i będzie musiała poważnie zastanowić się nad tym, czy połączyć siły z Marcinem, który zabiega o jej względy, czy w 100% postawić na siebie i zrobić wszystko, by wyeliminować najsilniejszych, by mieć jak największe szanse na to, aby dostać się do finału.