Eurowizja Junior 2023

i

Autor: Corinne Cumming / EBU / junioreurovision.tv

JESC 2023

Eurowizja Junior 2023 - GODZINA. O której godzinie jest Eurowizja Junior 2023?

2023-11-26 16:11

Już 26 listopada poznamy kolejnego zwycięzcę Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Czy będzie to Polska, którą reprezentuje 12-letnia Maja Krzyżewska? Tego dowiemy się oglądając transmisję na żywo prosto z Nicei. Gdzie i o której godzinie oglądać finał Eurowizji Junior 2023? Te informacje warto wiedzieć już wcześniej.

Godzina Eurowizji Junior 2023 ciekawi wiele osób. O której godzinie rozpoczyna się finał konkursu? Niedziela 26 listopada to bardzo ważna data w kalendarzu wszystkich fanów Eurowizji dziecięcej. To właśnie tego dnia poznamy młodego artystę, który dołączy do grona zwycięzców prestiżowego konkursu. W tym roku 21. edycja Konkursu Piosenki Eurowizyjnej dla Dzieci odbywa się w Nicei na Lazurowym Wybrzeżu, czyli we Francji która w ubiegłym roku wygrała Eurowizję Junior organizowaną w Erywaniu. Wówczas decyzją widzów i jurorów zwycięzcą został reprezentant Francji Lissandro z piosenką "Oh Maman!". Polskę na tegorocznym konkursie reprezentuje 12-letnia Maja Krzyżewska, która na scenie na żywo zaprezentuje się w kawałku "I Just Need a Friend". O której godzinie jest Eurowizja Junior 2023? Transmisję będzie można obejrzeć na antenie Telewizji Polskiej, a także w internecie.

Eurowizja Junior 2023 - główni faworyci do zwycięstwa

GODZINA Eurowizji Junior 2023 - kiedy w TV?

O której godzinie oglądać Eurowizję Junior 2023? Wielki finał konkursu rozpocznie się w niedzielę 26 listopada o godzinie 16:00. Transmisję z Nicei z polskim lektorem będzie można obejrzeć na antenie TVP1. Dostępna będzie także transmisja na YouTubie Junior Eurovision Song Contest. Polska występuje jako dziewiąta, dlatego jej występu należy spodziewać się około piętnaście minut przed godziną 17. Aby jednak nie przegapić występu naszej reprezentantki, należy wcześniej zasiąść przed telewizorem.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2023 - NAGRODA. O co walczą uczestnicy? Jaka jest nagroda?