Eurowizja 2022: Elżbieta Zapendowska oceniła River Ochmana

i

Autor: AKPA; EBU / Andres Putting/ Eurovision.tv

Eurowizja 2022: Elżbieta Zapendowska szczerze o występie Ochmana. "Dziwna jest ta jego piosenka"

2022-05-11 10:55

Eurowizja 2022 wzbudza silne emocje, a wszyscy Polacy trzymają kciuki za Krystiana Ochmana. Przed jego występem w finale, o komentarz pokusiła się Elżbieta Zapendowska. Co ekspertka sądzi na temat polskiego wokalisty i jego piosenki? Jak zwykle bez ogródek!

Krystian Ochman z utworem "River" powalczy o udział w finale Eurowizji 2022. Drugi półfinał - w którym to zobaczymy reprezentanta Polski - odbędzie się już w czwartek 12 maja 2022 roku, a czas oczekiwania postanowiła wykorzystać Elżbieta Zapendowska - słynna krytyczka muzyczna, która wyraziła swoją opinię na temat Ochamana i jego piosenki. Ma pewne uwagi...

ZOBACZ TAKŻE: Krystian Ochman zdradził, co zrobi po awansie do finału. Jego decyzja zaskakuje!

Eurowizja 2022: Elżbieta Zapendowska szczerze o występie Ochmana

Ekspertka bez ogródek przyznała, że w jej opinii utwór "River", z którym Krystian Ochman pojechał na Eurowizję 2022, jest... dziwny. Piosenka nie przypadła do gustu Elżbiecie Zapendowskiej, jednak sam wokalista zgarnął pochwałę.

Powiem szczerze - bardzo dziwna jest ta jego piosenka, ale sam wokalista jest bardzo sprawny. Trudno ocenić jego szanse, ponieważ nie znam pozostałych piosenek. Dla mnie Eurowizja jest od wielu lat zagadką, ponieważ potrafi naprawdę zaskoczyć. Może właśnie tegorocznym zaskoczeniem będzie wygrana Ochmana? Przekonamy się niebawem, ale podkreślam - nasz reprezentant śpiewa całkiem czysto, co jest wielkim plusem, ale mógłby mieć zdecydowanie lepszą piosenkę - zawyrokowała Elżbieta Zapendowska na łamach portalu Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - kiedy Polska i Krystian Ochman? DATA i GODZINA występu

Ekspertka nie omieszkała przy tym wspomnieć o poprzednim reprezentancie Polski w konkursie Eurowizji, Rafale Brzozowskim. W tym przypadku padły jednak przykre słowa. Elżbieta Zapendowska przyznała bowiem, że jej zdaniem Brzozowski to sztucznie wypromowany przez telewizję celebryta, który śpiewa o niczym.

ZOBACZ TAKŻE: Plagiat na Eurowizji?! Ta piosenka brzmi niemalże identycznie, co ten HIT!

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?
Źródło: Eurowizja 2022: Elżbieta Zapendowska szczerze o występie Ochmana. "Dziwna jest ta jego piosenka"