Edyta Folwarska

i

Autor: AKPA Edyta Folwarska

Edyta Folwarska zalała się łzami. 'Tak mało ludzi we mnie wierzyło'

2022-09-06 11:35

Edyta Folwarska otworzyła się przed swoimi fanami i powiedziała im całą prawdę! Celebrytka spełniała jedno ze swoich największych marzeń i nie mogła powstrzymać łez. Jej intymne wyznanie śmiało można uznać dziś nie tylko za dobrą radę dla innych, ale także motywację do działania. Sprawdźcie szczegóły.

Edyta Folwarska to jedna z gwiazd polskiego show-biznesu. Widzowie mogą kojarzyć ją ze stacją Polo TV, w której prowadzi nie tylko głośne koncerty gwiazd disco-polo, ale także różne programy, jak na przykład Disco weekend z Blondi. Oprócz kariery w telewizji, Edyta Folwarska jest również znaną influencerką na Instagramie, lecz w ostatnim czasie postanowiła także spróbować swoich sił w całkiem innej tematyce. Dziennikarka, która zachwyca panów swoją urodą i śnieżnobiałym uśmiechem, postanowiła zostać pisarką i jak widać, był to strzał w 10-tkę! Edyta Folwarska wydała gorące romansidła, które w szybkim tempie stały się hitem wśród czytelników. Okazuje się, że to nie koniec sukcesów pięknej blondynki. Edyta Folwarska spełniła swoje kolejne marzenie i zalała się łzami!

ZOBACZ TAKŻE: Piosenki które stworzył Tribbs, a Ty nie miałeś o tym pojęcia. Możesz być w szoku!

Masters (Szybkie Pytania)

Książka Edyty Folwarskiej zostanie zekranizowana

To dzieje się naprawdę. Jedna z pikantnych książek Edyty Folwarskiej, zatytułowana "Pokusa" zostanie zekranizowana! Na planie filmowym padł już pierwszy klaps, a blondwłosa dziennikarka nie kryła w sieci łez wzruszenia. Nie tylko pokazała swoje emocje przy pomocy zdjęć, ale także wyjawiła całą prawdę na temat tego, że nikt w nią nie wierzył.

Tak mało ludzi we mnie wierzyło… Że uda mi się zekranizować swoją książkę… A dzisiaj padł pierwszy klaps na planie „Pokusy”??. Płakałam dziś już ze cztery razy i chyba tylko też cztery najbliższe osoby zadzwoniły do mnie, że nigdy we mnie nie zwątpiły ❤️?? na przekór wszystkim niedowiarkom

Jak widać, Edyta Folwarska pokazała wszystkim na co ją stać. Jej post, a także spełnienie kolejnego marzenia to motywacja i dobra rada dla innych, by się nie poddawać, tylko działać. Przy scenariuszu pierwszego filmu Edyty pracuje między innymi piosenkarka i reżyserka filmowa Maria Sadowska, która współpracowała także z Dodą przy ekranizacji Dziewczyn z Dubaju. Co ciekawe, na wieść o ekranizacji "Pokusy", wiele osób nazwało Edytę Folwarską nową Blanką Lipinską. Prawda jest zupełnie inna, ponieważ blondi znana z branży disco polo, chce po prostu spełnić swoje marzenia.

ZOBACZ TAKŻE: Chcesz zaśpiewać z Cleo? Zostań gwiazdą i spełnij swoje marzenia!