Edyta Bartosiewicz

i

Autor: AKPA Edyta Bartosiewicz

GWIAZDY

Edyta Bartosiewicz - wiek, utwory, koncerty, Skłamałam, mąż, dzieci, Instagram

2023-07-31 14:12

Edyta Bartosiewicz to polska piosenkarka, którą polska publiczność może kojarzyć z piosenki "Skłamałam", a także z duetu z Krzysztofem Krawczykiem w utworze "Trudno tak (razem być nam ze sobą)". Ile ma lat i co dziś robi? Sprawdźcie co słychać u artystki, czytając nasz artykuł.

Edyta Bartosiewicz - utwory, koncerty, Skłamałam, wiek to jedne z popularniejszych fraz, które wyszukiwane są w internecie. Kim jest Edyta Bartosiewicz? Polacy mogą kojarzyć ją z wielu piosenek, które do dzisiaj pojawiają się w polskich stacjach radiowych. To właśnie ona w 1997 roku wydała piosenkę "Skłamałam", która pochodzi z płyty Dziecko. Kolejnym hitem, który powstał w tym samym roku i również znalazł się na krążku, jest numer "Jenny". Nie można również zapomnieć o duecie z Krzysztofem Krawczykiem i o ich wspólnej piosence z 2004 roku "Trudno tak (razem być nam ze sobą). Co ciekawe kawałek ten, jest adaptacją wykonywanego w języku serbskim utworu "Sanjaj me", którego autorami są Mirko i Snežana Vukomanovicowie.

Szybkie Pytania - Ania Wyszkoni

Edyta Bartosiewicz - wiek, wzrost

Ile lat ma Edyta Bartosiewicz? Artystka urodziła się 11 stycznia 1965 roku w Warszawie, więc jak można obliczyć ma 58 lat. Internautów interesuje także to, ile wzrostu ma Edyta Bartosiewicz, jednak oficjalnej informacji w sieci na ten temat nie znajdziemy. Krążyły pogłoski, że artystka mierzy 170 cm wzrostu.

Edyta Bartosiewicz - kariera

Edyta Bartosiewicz w młodości trenowała siatkówkę i łyżwiarstwo szybkie. Po skończeniu liceum podjęła studia w SGPiS w Warszawie (obecnie SGH). W tym samym czasie założyła swój pierwszy zespół muzyczny. Po czwartym roku porzuciła studia i dołączyła do grupy Staff (później Holloee Poloy). Po rozwiązaniu współpracy z zespołem rozpoczęła występy solowe, a w 1990 roku została ogłoszona najlepszą wokalistką przez Magazyn Muzyczny.

Edyta Bartosiewicz - mąż, dzieci

Czy Edyta Bartosiewicz ma męża i dzieci? Życie prywatne gwiazd zawsze wszystkich interesuje. Okazuje się, że wokalistka w 1990 roku wzięła ślub z Leszkiem Kamińskim, jednak w 2009 roku doszło do rozwody. Owocem tego związku jest syn.

Edyta Bartosiewicz - utwory

Edyta Bartosiewicz ma na swoim koncie wiele piosenek. Do jej najpopularniejszych kawałków należą między innymi:

  • Skłamałam
  • Jenny
  • Trudno tak (razem być nam ze sobą) - duet z Krzysztofem Krawczykiem
  • Sen
  • Opowieść
  • Tatuaż

Edyta Bartosiewicz - afera z Krzysztofem Stanowskim

Głośno o Edycie Bartosiewicz, zrobiło się za sprawą blisko trzygodzinnego materiału wideo, które pojawiło się pod koniec lipca 2023 roku na Kanale Sportowym. Krzysztof Stanowski opublikował film, w którym pokazuje na dowodach prawdę o karierze Natalii Janoszek, a w wielu momentach słychać urywek piosenki "Skłamałam". Piosenkarka uderzyła w dziennikarza i wywiązała się burza w sieci.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Bartosiewicz uderza w Krzysztofa Stanowskiego. Użył jej piosenki BEZ POZWOLENIA?

Edyta Bartosiewicz - Instagram

Edyta Bartosiewicz jest aktywna na Facebooku, ale także na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując imię i nazwisko wokalistki lub oficjalny nick @edyta_bartosiewicz_official. Artystkę obserwuje w kolorowej aplikacji ponad 45 tysięcy osób.

Sonda
Czy lubisz muzykę Edyty Bartosiewicz?