Dzień Matki 2023 w Radiu SuperNova

i

Autor: Radio SuperNova Dzień Matki 2023 w Radiu SuperNova

Dzień Matki 2023 w Radiu SuperNova. Do wygrania wyjątkowe bukiety dla mam

2023-05-26 8:28

Dzień Matki już w piątek 26 maja. Chcesz wygrać dla mamy piękny bukiet kwiatów? Możesz to zrobić na antenie Radia SuperNova! Wystarczy, że zgłosisz się do naszego konkursu i... opiszesz nam zabawną historię. Szczegóły konkursu zamieszczamy poniżej.

Kto robi najgorsze przypały, chociaż sam o tym nie wie? MAMA! Nikt tak jak ona nie umie wparować w środek sytuacji i zażenować swoje własne dziecko! Zacząć opowiadać kolegom nastoletniego syna o jego ukochanym misiu, płakać pod autobusem, gdy córka wyjeżdża na 2 dni wycieczki czy wciskać w swoje dzieci fasolkę po bretońsku w pociągu bez klimatyzacji w upalne lato. Każdy z nas ma własną Królową Przypału – swoją mamę. I chociaż każdemu z nas mama zrobiła nie raz w życiu przypał, to przecież wszyscy wiemy, że ona robi to z miłości!

Mama zrobi wszystko dla swojego dziecka, a teraz my - dzieci naszych mam możemy zrobić coś wyjątkowego dla nich. Nie masz pomysłu na prezent? Przychodzimy z pomocą! Zgłoś się do konkursu O rety! Mamo!, napisz nam przypałową historię z udziałem swojej mamy i zgarnij nagrodę dla niej i dla siebie! Przy okazji powiedz jej za pośrednictwem anteny, że ją kochasz i wiesz, że wszystko co robi, to dlatego bo cię kocha.

Konkurs trwa od dnia 22 do 26 maja 2023. Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę konkursową www.mama.radiosupernova.pl.

Mama to KRÓLOWA PRZYPAŁÓW?! Dzień Matki #EwelinaPyta