Dorota Gardias może zaśpiewać na Twoim weselu. Wystarczy, że spełnisz TEN warunek!

i

Autor: AKPA Dorota Gardias może zaśpiewać na Twoim weselu. Wystarczy, że spełnisz TEN warunek!

Dorota Gardias może zaśpiewać na Twoim weselu. Wystarczy, że spełnisz TEN warunek!

2023-01-13 14:11

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN-u, nie tylko świetnie prezentuje pogodę, ale także śpiewa! Jej głosem zachwycał się każdy gdy była w znanym show. Teraz dziennikarka może zaśpiewać na weselu przyszłej pary młodej! Co trzeba zrobić? Wystarczy, że spełnisz ten warunek!

Dorota Gardias to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polskiej branży medialnej. Od lat nie tylko prowadzi pogodę, ale także można było oglądać ją w wielu programach, jak na przykład w produkcji Taniec z Gwiazdami w 2009 roku, który zresztą wygrała, Projekt plaża, druga edycja Azji Express, czy też można było podziwiać ją w pierwszej edycji Mask Singer, gdzie wcielała się w Różę. Dorota Gardias właśnie tam pokazała swój talent wokalny szerszej publiczności, jednak jak się okazuje, nie była to jej pierwsza styczność z muzyką. Pogodynka TVN-u śpiewała w zespole Quantes wraz ze swoim ojcem. Często można było spotkać ją na weselach, dlatego teraz sama zaoferowała swój występ przyszłym małżonkom.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak spełnił marzenie chorej dziewczynki. Jego gest wzrusza do łez

Marcin Czerwiński premiera piosenki California w Radiu SuperNova

Dorota Gardias - występ na weselu aukcja

Dorota Gardias zdecydowała się wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i z okazji 31. finału akcji przekazała na licytację coś, o czym marzy wiele młodych par. Dziennikarka zaśpiewa na weselu zwycięzcy aukcji, która trwa w serwisie Allegro do 31 stycznia 2023 roku.

- "W tym roku mam coś wyjątkowego na aukcję, ostatnio się rozśpiewałam, więc postanowiłam na licytację przekazać występ wokalny, ale niezwykły ponieważ chcę zaśpiewać u kogoś na weselu! To może być prezent ślubny albo sami możecie taki występ sobie wylicytować".

Aukcja cieszy się zainteresowaniem, a kwota już dawno przekroczyła 11 000 złotych. Dorota Gardias wybierze aż trzy piosenki, które zaśpiewa jedna po drugiej do podkładu muzycznego lub przy akompaniamencie zespołu, który będzie grał na weselu. Na aukcji zamieszczona jest także informacja, iż powyżej 200 km od Warszawy, koszt dojazdu dziennikarki na wesele i ewentualny nocleg pokrywa zwycięzca aukcji. Chcielibyście żeby Dorota Gardias zaśpiewała Wam na weselu? 

ZOBACZ TAKŻE: Nie uwierzysz co Grzegorz Krychowiak wystawił na aukcję WOŚP 2023. Cena szokuje!

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?