Dominika Chorosińska

i

Autor: AKPA, screen z YouTube/Jak oni śpiewają

STARE NAGRANIA

Dominika Chorosińska lata temu wcieliła się w Dodę. Tak z jej ust brzmiał numer "Szansa"

2023-12-01 12:59

Dziś działa prężnie w Sejmie, a kiedyś wcielała się w Dodę. Wszystko działo się w programie "Jak oni śpiewają", gdzie aktorka pokazała swoje umiejętności wokalne. Jak jej poszło? Internauci są dziś bezlitośni i nawiązują do słów Chorosińskiej wypowiedzianych w Sejmie w stronę Szymona Hołowni.

Dominika Chorosińska dała się poznać widzom w różnych rolach. Przez lata wcielała się w Ewę Nowicką w "M jak miłość", Karolinę Florczak w "Barwach szczęścia", czy też Sylwię Majchrzak w "Pierwszej miłości". Wiele osób kojarzy ją też z roli Zosi Padewskiej z serialu emitowanego w 2001 roku "Zostać miss". Mimo wykształcenia aktorskiego i dosyć sporego dorobku w branży, postanowiła zmienić profesję i dziś zdecydowanie bliżej jest jej do polityki. Dominika Chorosińska jest działaczką samorządową i polityczną, posłanką na Sejm IX i X kadencji, a od 27 listopada 2023 roku jest panią minister kultury i dziedzictwa narodowego w dwutygodniowym rządzie Mateusza Morawieckiego. Zanim jednak zaczęła swoją przygodę z polityką, nie tylko występowała w serialach i produkcjach filmowych, ale także brała udział w rozrywkowym programie, gdzie wcieliła się między innymi w Dodę!

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak zdecyduje się na korektę płci? "Część mnie bardzo się do tego wyrywa"

Mateusz Morawiecki nie ma V-DOLCÓW?! Takim językiem mówi dziś młodzież #EwelinaPyta

Dominika Chorosińska w "Jak oni śpiewają"

Dominika Chorosińska - dawniej Figurska, brała udział między innymi w rozrywkowym show "Jak oni śpiewają". Aktorka wcieliła się w Shakirę śpiewając numer "Whenever, whenever", ale to nie wszystko. WIdzowie mogli oglądać ją także jako Dodę w piosence "Szansa", co łatwo można znaleźć w sieci. Piosenkę Dody i zespołu Virgin zaśpiewała w drugim odcinku, a po jej występie zasiadająca w jury Edyta Górniak nie gryzła się w język i skrytykowała utwór, nazywając go "durną piosenką":

Jakaż to jest durna piosenka. Ale dobrze, że zaśpiewałaś ją po swojemu, a nie z tą manierą, z jaką śpiewa Doda - powiedziała Edyta Górniak na wizji.

Niedawno Dominika Chorosińska pokusiła się w Sejmie o powiedzenie głośno uszczypliwych komentarzy w kierunku Szymona Hołowni, że "Ma talent". Dziś po odkopaniu archiwalnego występu z "Jak oni śpiewają", internauci nie mają litości i również zasypują ją podobnymi podtekstami. Poniżej możecie zobaczyć Dominikę Chorosińską (dawniej Figurską) w roli Dody.