Doda

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Doda w naturalnym wydaniu. Tak królowa wygląda na co dzień

2024-03-27 9:10

Doda była jedną z gwiazd na gali rozdania Fryderyków 2024. Artystka wyszła na scenę w odważnej kreacji i bardzo krótkich włosach. Jej nowa fryzura zszokowała publiczność, która od razu zaczęła zastanawiać się, czy są to jej naturalne włosy. Teraz prawda wyszła na jaw. Tak wygląda Doda na co dzień!

Doda w naturalnym wydaniu pokazała się po Fryderykach 2024. Wszystko dlatego, że podczas głośnego wydarzenia wyszła na scenę w bardzo krótkich włosach z grzywką na czole. Publiczność oszalała na punkcie jej stylizacji - zarówno ze ścianki, jak i ze sceny oraz włosów, które były wystylizowane trochę na "mokrą włoszkę", a kosmyki były założone za uszy. Artystka pojawiła się na scenie nie sama lecz ze Smolastym, z którym zaśpiewała ich wspólny, romantyczny utwór "Nim zajdzie słońce". Publiczność była zachwycona i głośno śpiewała razem z nimi. Mimo iż Doda od lat szokuje i niezmiennie zadziwia swoim scenicznym stylem, to często pokazuje się fanom bez makijażu i w naturalnym wydaniu. Teraz zrobiła to ponownie i pokazała swoje prawdziwe włosy. Na Fryderykach miała perukę?

ZOBACZ TAKŻE: Dariusz Pachut powiedział ZA DUŻO?! Wystarczyło jedno słowo do Dody!

DODA o swoim telewizyjnym MARZENIU: „Jest mi bardzo PRZYKRO”

Naturalne włosy Dody

Gdy Doda pojawiła się na scenie podczas gali Fryderyki 2024, wszystkim opadły szczęki z wrażenia! Wszystko przez nietypową, a zarazem bardzo odważną fryzurę artystki, czyli "mokre" włosy ścięte do szyi z grzywką na czole. Wiele osób stwierdziło, że są to jej naturalne włosy, bez doczepów, jednak zaraz po gali gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości i pokazała się w naturalnym wydaniu. Okazało się, że na Fryderykach wyszła na scenę w peruce, a jej naturalne jasne, blond włosy sięgają łopatek. Lubicie Dodę w takim wydaniu? Trzeba przyznać, że jej naturalne włosy wyglądają na zdjęciu na bardzo zdrowe!