Doda wróciła do TVP z przytupem! W tym programie nikt się jej nie spodziewał

i

Autor: AKPA Doda wróciła do TVP z przytupem! W tym programie nikt się jej nie spodziewał

Doda niczym Elżbieta Jaworowicz. Gwiazda wróciła do TVP z przytupem!

2023-01-23 10:38

Na taką chwilę czekała nie tylko Doda, ale także jej fani! Królowa po 13 latach powróciła do Telewizji Polskiej i już niebawem zobaczymy ją na ekranach telewizorów. Gwiazda wygląda na przeszczęśliwą, ponieważ jej kariera pnie się mocno ku górze. Sprawdźcie szczegóły.

Doda rządzi na polskiej scenie muzycznej od lat, a fani szaleją za jej piosenkami. Gwiazda oprócz tego pojawia się także na ekranach telewizorów i jeszcze nie tak dawno mogliśmy oglądać jej program "Doda - 12 kroków do miłości". To jednak nie koniec jej przygody z kamerami. Kilkanaście lat temu Doda miała także swój epizod w zasiadaniu na fotelu jurora w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", gdzie robiła głośne widowisko docinając między innymi Justynie Steczkowskiej. Po wielu latach przerwy Doda wraca do TVP i już niebawem zobaczymy ją w znanym i lubianym programie, gdzie zasiądzie jako... jurorka! Dla wokalistki jest to spore wydarzenie, ponieważ powróciła tam po 13 latach przerwy!

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP 2023 - aukcja Radia SuperNova. Poprowadź audycję na żywo i zjedz kolacje ze Skolimem!

Szybkie pytania - Doda

Doda w Szansie na Sukces - kiedy w TV?

Jakiś czas temu, Doda podkreślała w wywiadach, że nie pojawia się na Woronicza, bo Joanna Kurska "jej nie lubi". Teraz gdy w Telewizji Polskiej nie ma już ani Joanny, ani Jacka Kurskiego, drzwi dla piosenkarki są szeroko otwarte. O swoim powrocie do TVP, Doda poinformowała na Instagramie, gdzie umieściła wiele relacji, filmików i zdjęć.

- Pozdrawiam ze studia „szansy na sukces” ??? Pierwszy raz gościem byłam w 2005,potem w 2010 i po 13 latach znowu mam ten zaszczyt??

Gwiazda zaprezentowała się w Szansie na Sukces. Opole 2023 w czarnych, lateksowych leginsach i żółtej marynarce. Obok towarzyszył jej prowadzący Marek Sierocki, a na wszystkich ujęciach widać wyraźnie że Doda jest przeszczęśliwa. Fani są zachwyceni obrotem sprawy i czekają także na jej debiut w The Voice of Poland, co jest spełnieniem marzeń blondwłosej artystki.

- Chyba łapię zamysł- Będąc w TVP trzeba czuć się zobowiązanym siedzieć jak Elżbieta Jaworowicz ?

- TVoP stoi zatem otworem! Czekamy na Twój fotel ❤️❤️❤️

- Zaszczyt to ma teraz ta telewizja gościć ciebie w tym programie

- Jak to w TVP? Czyżby jakieś zmiany się szykowały i zobaczymy Cię w następnym The Voice? Na pewno oglądalność byłaby rekordowa ??

Poniżej możecie zobaczyć relacje Dody z Szansy na Sukces. Na jednym zdjęciu zasiadła na kanapie niczym Elżbieta Jaworowicz!

ZOBACZ TAKŻE: Doda zemściła się na byłym niczym Shakira. W piosence ujawniła wiele pikantnych szczegółów!

Listen on Spreaker.
Doda i Marek Sierocki

i

Autor: AKPA Doda i Marek Sierocki
Sonda
Cieszysz się, że Doda wróciła do TVP?