Doda

i

Autor: AKPA Doda

Doda na koniu w skąpej bieliźnie. Zachwytom pod sesją nie ma końca!

2022-09-21 12:47

Doda nazywana kobietą petardą ponownie sprawiła, że internauci oszaleli na jej punkcie. Piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie najnowsze zdjęcia ze zmysłowej sesji. Pozując w bieliźnianym body na koniu rozpętała burzę komentarzy. Zachwytom nie ma końca - przekonajcie się sami!

Doda to jedna z popularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Od dłuższego czasu oprócz nagrywania piosenek i teledysków, prowadzi także intensywne życie w social mediach. Jej oficjalne konto na Instagramie, śledzi ponad 1,4 mln obserwatorów, a pod każdym zamieszczonym zdjęciem lub filmikiem, gromadzi się nie tylko sporo serduszek, ale także komentarzy. W międzyczasie Doda spełni swoje marzenia i... poszukuje miłości życia. Od soboty 3 września na antenie Polsatu emitowany jest jej program Doda. 12 kroków do miłości. Randkowe show z gwiazdą w roli głównej, zyskało sporą oglądalność, a widzowie z tygodnia na tydzień z niecierpliwością czekają na kolejny odcinek.

ZOBACZ TAKŻE: Celebs go dating Polska - UCZESTNICY. Które gwiazdy idą na podryw?

Szybkie pytania - Doda

Doda w bieliźnie

Doda wie jak zrobić dookoła siebie szum i podgrzać atmosferę! Jej najnowsza, kobieca i bardzo zmysłowa sesja na koniu, oczarowała internautów. Piosenkarka w bieliźnianym body zapozowała na łące, a kadry odebrały mowę niejednej osobie. 

- Lewandowska powinna się uczyć od Ciebie sztos❤️❤️??

- Cóż za Amazonka?

- Na łonie natury zawsze wychodzą najpiękniejsze fotki. Petarda! ❤️??

- Twoja forma jest godna podziwu. Jak wino jesteś. Wow. ❤️ Wyglądasz fenomenalnie. ?

- Ale piekne zdjecia❤️

Niektórzy stwierdzili nawet, że byłaby to idealna reklama marki Old Spice, w której jak wiemy rolę główną gra amerykański aktor Terry Crews, znany z produkcji takich jak: Agenci bardzo specjalni, Niezniszczalni czy też Terminator: Ocalenie. Poniżej możecie zobaczyć sesję Dody. Przesuwając w bok można zobaczyć także inne kadry - jesteśmy oczarowani!