Doda

i

Autor: AKPA Doda powraca z nowym programem reality show.

Doda. Dream Show - nowy program Dody nadchodzi! Kiedy premiera w Polsacie?

2023-06-09 10:21

Doda. Dream Show to nowe reality show, które już wkrótce będzie można oglądać na antenie Polsatu. Zaledwie kilka miesięcy temu widzowie mogli śledzić życie popularnej piosenkarki w innym programie tego typu. Formuła sprawdziła się i zdecydowano się na realizację na kolejnego programu. Kiedy odbędzie się premiera?

Doda powraca do telewizji z nowym reality show. Dla największych fanów artystki nie jest nową informacją, że Doda będzie miała nowy program na Polsacie. Już jakiś czas temu potwierdzono, że po sukcesie "Doda - 12 kroków do miłości" Polsat zdecydował się na podpisanie umowy na kolejny reality show z Dodą w roli głównej. Wszystkich zastanawiało jednak, o czym będzie nowa propozycja. Wiadomo było, że na pewno nie będzie skupiać się na życiu miłosnym piosenkarki. Teraz Wirtualne Media poinformowały, że program będzie nosił nazwę "Doda. Dream Show". Nagrania rozpoczną się już w czerwcu! Kiedy można spodziewać się premiery?

Fani Dody nie chcą jej na festiwalu w Opolu! "Kochana zrezygnuj"

DODA o reality-show z GÓRNIAK! Wyjaśnia SYMBOLE występu PSHF 2023

Doda. Dream Show - premiera

Kiedy można spodziewać się emisji pierwszego odcinka programu "Doda. Dream Show"? Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że reality show ma być częścią jesiennej ramówki Polsatu. Oznacza to, że fani zobaczą program najprawdopodobniej we wrześniu 2023 roku. Nagranych zostanie 8 odcinków. O czym będą?

Doda PŁACZE na Instagramie. Reżyser Opola kazał jej "WYPIE*DALAĆ"

Doda. Dream Show - opis

W poprzednim reality show Doda starała się znaleźć miłość swojego życia. Dodatkowo mogliśmy poznać jej trudne doświadczenia miłosne. W nowym programie Doda zostawi życie prywatne z boku i pokaże, jak wygląda jej praca. W "Doda. Dream Show" widzowie Polsatu zobaczą, jak piosenkarka przygotowuje się do wielkiego muzycznego widowiska. Nie zabraknie wielu emocji. 

Źródło: Doda. Dream Show - nowy program Dody nadchodzi! Kiedy premiera w Polsacie?