Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 - Marcin Miller

i

Autor: materiały prasowe Polsat Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 - Marcin Miller

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022. Wielkie gwiazdy na 30-leciu muzyki disco polo!

2022-08-05 8:57

Święto muzyki disco polo z udziałem największych gwiazd już 5 sierpnia w Polsacie. Powraca kultowy Disco Hit Festiwal w Kobylnicy, na którym wraz z Telewizją Polsat świętować będziemy 30-lecie muzyki disco polo. Nie zabraknie muzycznych wrażeń i innych atrakcji. Sprawdźcie szczegóły.

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 - co będzie się działo? Kto wystąpi w Kobylnicy? Główną atrakcją tego wieczoru będzie celebracja 30-lecia nurtu disco polo w Polsce. To wokół tej rocznicy będzie toczyła się narracja festiwalu. Nie zabraknie omówienia tego jak zmieniali się wykonawcy, jak w tym czasie ewoluowały ich teledyski czy jak wyglądały stylizacje artystów disco. Na scenie festiwalu swoje jubileusze pracy artystycznej będą świętować Shazza (30-lecie), Cliver (20-lecie ) oraz Piękni i młodzi (10-lecie). Pojawią się też gwiazdy, których popularność potwierdzają wielomilionowe wyświetlenia teledysków w internecie, nie zabraknie również rokujących debiutantów.

Masters (Szybkie Pytania)

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 - DATA, GODZINA, TV

W tym roku Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 odbędzie się w piątek 5 sierpnia (godz. 20.00) a pokaże ją na żywo Telewizja Polsat oraz Disco Polo Music i Polo TV.

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 - GWIAZDY

W Kobylnicy wystąpią największe gwiazdy, które swoja przygodę muzyczną zaczynały w latach 90-tych m.in.: Boys, Top One , Bayer Full, Voyager, Marcin Siegieńczuk, Fanatic oraz przedstawiciele młodego pokolenia: Mig, Weekend, MiłyPan, Daj to głośniej, Łobuzy, Defis, Playboys, Camasutra, After Party i wielu innych. Festiwal poprowadzą dwie pary: Sławomir i Kajra oraz Edyta Folwarska (Polo TV) i Marcin Kotyński (Disco Polo Music).

Jubileusz muzyki tanecznej nieprzypadkowo odbędzie się w Telewizji Polsat. To Polsat w latach 90. przyczynił się do popularyzacji tego gatunku. Kultowy „Disco Relax” emitowany od 1994 roku gromadził przed telewizorami nawet 8 mln widzów. Był pierwszym programem w historii polskiej telewizji, w którym prowadzono regularne, cotygodniowe notowanie muzyki disco polo. Dlatego najsłynniejsze przeboje wykonane przez największe gwiazdy wybrzmią właśnie na antenie Polsatu.

ZOBACZ TAKŻE: Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 - data, bilety, artyści. Kto wystąpi na scenie?

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to: