Dawid Podsiadło

i

Autor: materiały prasowe/Sony Music Poland

Dawid Podsiadło - koncerty 2022. Artysta ogłasza gości specjalnych!

2022-05-09 14:04

Dawid Podsiadło ogłasza gości na koncertach stadionowych, które odbędą się 4 czerwca w Polsat Plus Arena Gdańsk,18 czerwca w Tarczyński Arena Wrocław oraz 25 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Kto oprócz artysty pojawi się na scenie? Te nazwiska robią wrażenie - sprawdźcie.

Dawid Podsiadło zagra między innymi aż trzy koncerty w 2022 roku. Przekładane imprezy z powodu pandemii COVID-19 odbędą się w terminach: 4 czerwca w Polsat Plus Arena Gdańsk, 18 czerwca w Tarczyński Arena Wrocław oraz 25 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W związku z tym Dawid Podsiadło ogłasza gości, którzy pojawią się na koncertach stadionowych! Będzie to między innymi: Artur Rojek, Daria Zawiałow, Król, Krzysztof Zalewski, Kortez, Sanah, Ralph Kaminski, Taco Hemingway i Vito Bambino. Skąd ten pomysł? Kto i kiedy wystąpi?

Jednym ze wspaniałych pomysłów jakie mamy, które mają sprawić żebyście się uśmiechali szeroko są zaproszeni na te nasze stadionowe koncerty goście

- mówi Dawid Podsiadło, dodając:

Kto gdzie będzie kiedy?! To już słodka tajemnica, ale gwarantuję, że pojawienie się każdego z tych wspaniałych artystów na scenie zapewni nam wszystkim chwile wyjątkowe.

By zachować element niespodzianki nie jest podane, na którym koncercie będzie można spodziewać się danego gościa.

Dawid Podsiadło: koncerty czerwiec 2022 - BILETY

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach. Koncerty w Gdańsku i Wrocławiu są całkowicie wyprzedane - bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia. Można nabyć ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie - największy koncert w dotychczasowej karierze Dawida, zaplanowany dla prawie 60 tysięcy osób. Bilety do nabycia na: ebilet.pl/podsiadlo. Partnerami koncertów są: Polsat Plus Arena Gdańsk, Tarczyński Arena Wrocław, Stadion Śląski, Miasto Gdańsk, Miasto Wrocław, Strefa Kultury Wrocław oraz Saur Neptun Gdańsk.

Smolasty (Szybkie Pytania)